2015-04-27

Konferencja „IT w zdrowiu”

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. i Klaster MEDSILESIA partnerem merytorycznym ogólnopolskiej konferencji „IT w zdrowiu” Polskie zdrowie w przeddzień elektronicznej dokumentacji medycznej.
Konferencja odbędzie się w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” w dniach 13 – 14 maja 2015 r.

Przedmiotem konferencji będą najnowsze trendy technologii w medycynie, w tym sprzęt i rozwiązania wdrożeniowe oraz rozwiązania IT dla służby zdrowia, takie jak systemy informatyczne wspierające zarządzanie służbą zdrowia oraz rozwiązania mobilne dla lekarzy. Jednym z punktów odniesienia będą, wdrażane i zaplanowane do wdrożenia, rozwiązania wynikające ze strategii zmian w systemie ochrony zdrowia - między innymi elektroniczna dokumentacja medyczna, e-recepta, e-rejestracja oraz techniczno-prawne aspekty ich funkcjonowania. Ważnym zagadnieniem będzie również mobilność – jako rozwiązanie indywidualne wkraczające do praktyki lekarskiej i narzędzie wspierające zarówno diagnostykę jak i zarządzanie własną działalnością.

Program i zaproszenie do udziału w konferencji w załączeniu.

Rejestracja na wydarzenie poprzez stronę: http://www.konferencjaith.pl/

Zapraszamy do udziału, udział w konferencji bezpłatny!

Program konferencji

IT w zdrowiu 2015

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.