2015-04-30

Zapraszamy na kolejne warsztaty

Zapraszamy na kolejne warsztaty ,,Dla Innowacji", tym razem w temacie: „Marketing w branży medycznej - czyli o tworzeniu skutecznych kampanii promocyjnych w Internecie, wdrażaniu innowacji marketingowych dla wyrobów, urządzeń i usług medycznych”, które odbędą się 7 maja 2015 r. w Hotel Mercure w Cieszynie, przy ulicy Motelowej 21.

Naszym ekspertem będzie Dr Piotr Kaczmarek – Kurczak, Adiunkt w Katedrze Przedsiębiorczości Akademii Leona Koźmińskiego. Warsztaty „Dla Innowacji” są cykliczną inicjatywą realizowaną w ramach projektu systemowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, adresowaną do przedsiębiorców, przedstawicieli nauki, instytucji otoczenia biznesu oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Zgłoszenia proszę przesyłać do dnia 6 maja bezpośrednio na maila obserwatorium@gapr.pl lub faxem na nr: 32 33 93 117 na załączonym formularzu.

Oficjalne zaproszenie, szczegółowy program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu.

Załączniki:

Zaproszenie

Agenda

Formularz zgłoszeniowy

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.