2015-05-13

Warsztaty "Lean Healthcare - efektywnego zarządzania w medycynie"

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne warsztaty "Lean Healthcare - efektywnego zarządzania w medycynie" podczas panelu tematycznego organizowanego przez działającą w naszym województwie Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych. Wydarzenie odbędzie się 21 maja 2015 r. w Hotelu Qubus Prestige w Katowicach.

W trakcie warsztatów, oprócz prezentacji bieżących działań Obserwatorium i oferty sfery nauki dla biznesu w zakresie współpracy w obszarze technologii medycznych, będą mieli Państwo możliwość pozyskania praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie efektywnego zarządzania w medycynie.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych” realizowanego w ramach Poddziałania 8.1.2 "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Stanowią część Ogólnopolskiego Forum Zarządzających w Medycynie.

Do udziału w warsztatach zapraszamy przedstawicieli biznesu, nauki oraz jednostek samorządu terytorialnego.Mamy nadzieję, żewarsztaty będą dla Państwa doskonałą okazją do bezpośredniej wymiany poglądów i doświadczeń w podejmowanych przez Państwa działaniach w zakresie innowacyjności oraz efektywnego zarządzania w medycynie.

Zgłoszenie na warsztaty następuje poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (poniżej) oraz przesłanie go do dnia 19 maja 2015 r. na adres e-mailowy: obserwatorium@gapr.pl.

Szczegółowe informacje na temat spotkania oraz projektu systemowego dostępne są na stronie internetowej projektu www.obserwatorium-medyczne.pl.

Zapraszamy do udziału w warsztatach.

Załączniki:

Zaproszenie

Agenda

Formularz zgłoszeniowy

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.