2015-06-11

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. znalazła się w gronie Laureatów XXVI edycji Medalu Europejskiego.

Wydarzenie organizowane przez Business Centre Club, pod patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli jest okazją do wyróżnienia przedsiębiorców i instytucji, które oprócz spełniania standardów europejskich odznaczają się dużą dynamiką działalności i wykorzystują możliwości, jakie daje członkostwo w Unii Europejskiej.

Usługą Spółki, która wyróżniona została Medalem Europejskim jest "one stop shop" - wszystko w jednym ,,okienku"/,,miejscu". Jest to kompleksowa usługa obsługi wraz z możliwością wsparcia finansowego na działania prorozwojowe powiązana ze wsparciem doradczym audytem innowacyjności.
GAPR sp. z o.o. jako jedna z niewielu Instytucji Otoczenia Biznesu, zapewnia swoim klientom możliwość skorzystania z usługi ,,one stop shop" w skład której wchodzi:

  1. Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego.
  2. Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego – zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego.
  3. Możliwość wsparcia na działania rozwojowe przedsiębiorstwa - FUNDUSZ POŻYCZKOWY.
  4. Wsparcie doradcze - audyt innowacyjności.

Uługa dedykowana jest klientom zarówno z sektora przedsiębiorstw, jak i Jednostek Samorządu Terytorialnego, którzy liczą na profesjonalną i kompleksową obsługę inwestyji, jak również wsparcie w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań powiększoną o możliwość ich finansowania.

Tegoroczna gala Medali Europejskich odbyła się w Salach Redutowych Opery Narodowej w Warszawie.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.