2015-08-05

Wspieramy Strażaków z Gliwic

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o .o. wsparła wyjazd przedstawicieli KM Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach- Pana Dariusza Steuer i Jarosława Tomickiego do Waszyngtonu na Światowe Igrzyska Służb Mundurowych.

Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych odbyły się na przełomie czerwca i lipca 2015r., a wystartowało w nich ok 12 tysięcy zawodników w 64 dyscyplinach sportowych.


Milo nam poinformować, że Pan Dariusza Steuer i Jarosława Tomicki w dyscyplinie TENIS STOŁOWY zostali wicemistrzami świata w grze podwójnej, natomiast w grze indywidualnej wicemistrzem świata został Pan Jarosław, a Pan Dariusz znalazł się na 5 pozycji. W klasyfikacji europejskiej obaj Panowie zajęli 1 i 2 miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy za dumne reprezentowanie Polski.


Nasi mistrzowie swoją pasją do Tenisa Stołowego zarażają dzieci, młodzież, ale nierzadko także dorosłych w Akademii Tenisa Stołowego, której są założycielami i instruktorami.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.