2015-09-22

O innowacjach na gliwickim Forum... 30.09.2015 r.

Jesteśmy krajem kreatywnych ludzi. Wizjonerskie pomysły szczególnie łatwo przychodzą do głowy w Gliwicach, jednych z najważniejszym polskich ośrodków innowacji. Miasto należy do World Technopolis Association, prestiżowej międzynarodowej organizacji z siedzibą w Korei Południowej.

Już po raz trzeci, gospodarze miasta Gliwice, zapraszają Państwa do dyskusji na temat innowacji i technologii podczas III edycji Międzynarodowego Forum Innowacji „Nowe technologie-nowe horyzonty”.

Podczas tegorocznej edycji Forum wiodące gliwickie firmy działające w branży nowych technologii wraz z przedstawicielami samorządu, uczelni technicznych oraz organizacji biznesowych debatować będą o sukcesach i problemach polskiej innowacyjności. Zagraniczni eksperci  zdradzą tajniki funkcjonowania parków naukowo-technologicznych w krajach zachodniej Europy. Przedstawiciele instytucji finansowych zastanowią się nad możliwościami uzyskiwania przez przedsiębiorców finansowego wsparcia na nowatorską  działalność. 

III Międzynarodowe Forum Innowacji "Nowe Technologie - Nowe Horyzonty" odbędzie się 30 września  w Hotelu Silvia Gold w Gliwicach (ul. Studzienna 8). 

Agenda - Nowe technologie-Nowe horyzonty

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie 

http://www.prospectsinpoland.com/gliwice-intro1.html

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.