2015-11-26

Wprowadzanie do obrotu i do używania wyrobów medycznych zgodnie z zasadami obowiązującymi w krajach Unii Europejskiej (w tym rejestracja wyrobu medycznego, oznakowanie CE)

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza na szkolenie: „Wprowadzanie do obrotu i do używania wyrobów medycznych zgodnie z zasadami obowiązującymi w krajach Unii Europejskiej (w tym rejestracja wyrobu medycznego, oznakowanie CE)”, które odbędzie się 16 grudnia 2015 roku w Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, Zabrze, ul. Wolności  345a.

Głównym celem szkolenia jest prezentacja wymagań prawnych i normatywnych w zakresie zasad wprowadzania wyrobów medycznych do obrotu na terenie UE – wymagania przepisów prawnych i praktyczna analiza ich interpretacji.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu prosimy nadsyłać na załączonym formularzu do 11.12.2015 r. na adres: akaminska@gapr.pl

Formularz zgłoszeniowy

Agenda

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.