2015-12-23

Ogłoszenie o zamiarze połączenia spółek (art. 500 §2 ksh)

OGŁOSZENIE PLANU POŁĄCZENIA

W związku z zamiarem połączenia spółki pod firmą Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. z siedzibą w Jaworznie z Górnośląską Agencją Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, Zarządy wyżej wskazanych spółek, działając na podstawie art. 498 i 499 ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 r., poz. 1030) uzgodniły plan połączenia.

Plan został opublikowany w załączeniu do niniejszego ogłoszenia, w myśl art. 500 §2 ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 r., poz. 1030).

Do pobrania:

Plan połączenia (główny)

Załącznik 1 - projekt uchwały NZW GAPR

Załącznik 2 - projekt uchwały NWZA ARL

Załącznik 3 - projekt zmian w umowie spółki GAPR

Załącznik 4 - ustalenie wartości majątku ARL

Załącznik 5 - ustalenie wartości majątku GAPR

Załącznik 6 - oświadczenie o stanie księgowym ARL

Załącznik 7 - oświadczenie o stanie księgowym GAPR

Załącznik 8 i 9 zawiera informacje objęte ochroną danych osobowych oraz stanowiące tajemnice handlową przedsiębiorstw. Są one dostępne do wglądu w siedzibach obu spółek, w godzinach pracy.

 

 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.