2016-03-31

Konferencja "BIZNES Z SERCEM” - SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Dziś GAPR sp. z o.o.  wraz z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii wziął udział w konferencji  "BIZNES Z SERCEM” - SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU", która jest inauguracją Projektu „Biznes z sercem”.

Jej celem jest zachęcenie jak największego grona organizacji do zainteresowania się tematyką CSR, zapewnienie zainteresowanym szkoleń z zakresu CSR i ocena organizacji, które zgłoszą swoją gotowość, pod kątem zgodności ze specyfikacją opartą o wymagania normy ISO 26000:2010. Specyfikacja została opracowana i zostanie omówiona na konferencji przez zespół PRS Certyfikacja. Przedstawiciele organizacji, które poddadzą się w terminie czerwiec – wrzesień 2016 ocenie, zostaną zaproszeni na 25 edycję koncertu Serce za Serce, gdzie wręczone zostaną uczestnikom, którzy wykażą się największą społeczną odpowiedzialnością, statuetki „Biznes z sercem”.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.