2016-05-24

Laureaci konkursu ,,Fiskus podpowiada – PIT 2015” wybrani!

W tym roku Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaangażowała się w XIX edycję konkursu „Fiskus podpowiada – PIT 2015”, którego organizatorem jest Loża Katowicka Business Centre Club  wraz z Urzędem Kontroli Skarbowej w Katowicach i „Polską, Dziennikiem Zachodnim”.

Hasło zwycięzcy konkursu- Pana Roberta Szymańczyka z Tychów brzmi "Mniej podatków, mniej szarości"- proste, krótkie, a jednocześnie przekazujące wiele informacji - tak o haśle zwycięzcy konkursu „Fiskus podpowiada” mówili członkowie kapituły, która wybrała laureatów tej popularnej wśród Czytelników DZ rywalizacji.

Wręczenie nagrody już w czerwcu w trakcie konferencji, która odbędzie się w Sosnowcu.

Podczas spotkania poznamy również laureatów wyróżnień w XIV edycji konkursu na „URZĄD SKARBOWY PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCY” organizowanym przez BCC, będzie to również dobra okazja do dyskusji na temat planowanej reformy systemu podatkowego.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.