2016-06-16

Urzędy Skarbowe Nagrodzone

W dniu 15.06.2016 r. odbyło się spotkanie przedsiębiorców z Loży Katowickiej BCC z Naczelnikami Urzędów Skarbowych, które zostały nagrodzone w XIII edycji konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy oraz z Laureatami  XIX edycji konkursu "Fiskus Podpowiada- PIT 2015"

Najważniejszym celem konkursu jest tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, tak aby miały one wymiar współpracy, a nie walki.

- Dla nas jest to bardzo ważne gdyż nie jesteśmy petentami, ale partnerami dla Urzędu Skarbowego i to my oceniamy urzędników, pokazując ich kompetencje i wyróżniając te Urzędy, które spełniają oczekiwania przedsiębiorców – powiedział kanclerz Eugeniusz Budniok.

Tegoroczni laureaci to:

Pierwszy Śląski Urząd Skarbowy w Sosnowcu,

Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach

Drugi Urząd Skarbowy w Katowicach.

Spotkanie było również okazją do uroczystego wręczenia nagród laureatom konkursu „Fiskus podpowiada – PIT 2015”, który od lat organizują wspólnie Loża Katowicka BCC, Urząd Kontroli Skarbowej w Katowicach oraz Dziennik Zachodni oraz w tym roku dołączyła Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju GAPR sp. z o.o.  

Dla przypomnienia zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - Pan Robert Szymańczyk z Tychów za hasło "Mniej podatków, mniej szarości"

II miejsce - Pani Magdalena Szymańska za hasło "Paragon biorę zawsze i się nie wstydzę tego, tak przepędzam szarą strefę i nie czuję się z tym źle"

III miejsce -  Pan Jan Walczak za hasło "Niskie i jasne podatki to najprostsza droga, by zwalczyć szarą strefę - największego uczciwości wroga"

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.