2016-08-24

Szkolenie: Finansowanie współpracy nauki z MŚP w ramach Programu Horyzont 2020

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. oraz RPK Politechnika Śląska serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu: „Finansowanie współpracy nauki z MŚP w ramach Programu Horyzont 2020”, które odbędzie się w Centrum Edukacji i Biznesu "Nowe Gliwice", ul. Bojkowska 37, sala 013 w dniu 15.09.2016 godz. 10.00.

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do aplikowania do 1. fazy SME Instrumentu. Podczas spotkania przedsiębiorcy i naukowcy dowiedzą się, czego tak naprawdę oczekuje Komisja Europejska od projektów zgłaszanych do programu oraz jak podejść do zagadnienia, by najtrafniej spełnić te wymagania i otrzymać dofinansowanie. Przedstawione zostaną zasady SME Instrumentu, kryteria oceny projektów oraz czynniki decydujące o sukcesie bądź porażce w aplikowaniu. Ponadto zaprezentowane zostaną zasady wypełniania wniosku oraz zakres wsparcia ze strony RPK Politechnika Śląska oraz GAPR sp. z o.o. w ramach przygotowania do SME Instrumentu i późniejszej realizacji projektu. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Maksymalna ilość uczestników: 25 osób – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu prosimy nadsyłać do 9 września 2016 r.

poprzez FORMULARZ REJESTRACYJNY

AGENDA

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.