2016-09-27

III edycja Ogólnopolskiej Konferencji „IT w zdrowiu”

GAPR Sp. z o.o. oraz Klaster MedSilesia jako Partner merytoryczny Konferencji zaprasza do udziału w III edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „IT w zdrowiu”, która odbędzie się w dniach 19-20 października 2016 r. w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”, przy ul. Bojkowskiej 37/3.

Konferencja skierowana jest do lekarzy i personelu medycznego, farmaceutów, managerów i kadry zarządzającej placówkami medycznymi, a także do fizjoterapeutów, trenerów zdrowia, pracowników naukowych, studentów kierunków medycznych, inwestorów poszukujących nowych projektów i inspiracji, producentów sprzętu medycznego oraz oprogramowania dla służby zdrowia.

W dniu 20.10.2016r. o godzinie 9:00 przedstawiciele Klastra Med Silesia na przykładzie własnych doświadczeń opowiedzą o tym jak współpraca sektorowa wpływa korzystnie na rozwój przedsiębiorstwa.

Rejestracja:  na http://www.konferencjaith.pl/rejestracja.html 
Program: http://www.konferencjaith.pl/program.html 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.