2016-10-28

Klaster MedSilesia jednym z 16 Krajowych Klastrów Kluczowych

Miło nam poinformować, że do grona Krajowych Klastrów kluczowych dołączył Klaster MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych, którego GAPR jest koordynatorem.

Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, ale również siła napędowa do dalszej pracy, gdyż wyróżnienie to opócz dużego zaszczytu, otwiera przed nami duże możliwości rozwoju naszych firm.

Swój sukces Klaster odniósł dzięki działaniom w branży medycyna, biomedycyna, usługi medyczne i rehabilitacja.

Więcej o działaniach Klastra MedSilesia na stronie http://www.medsilesia.com/ oraz fanpage www.facebook.com/MedSilesia/ 

Ministerstwo Rozwoju  nadaje status Krajowego Klastra Kluczowego. Czym szczególnym charakteryzuje się owo wyróżnienie? Otóż Krajowy Klaster Kluczowy jest skupiskiem firm, instytucji, placówek naukowych, który ma duże znaczenie dla gospodarki kraju i konkurencyjności na arenie międzynarodowej. Krajowe Klastry są identyfikowane i oceniane na podstawie zakresu działalności i innowacji, rozwoju, dokonanych przedsięwzięć, współpracy z innymi przedsiębiorstwami oraz zgromadzonego doświadczenia.

 

zdjęcia: www.mr.gov.pl

 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.