2016-11-23

Zaproszenie do udziału na warsztaty Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotniczne

Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP) oraz Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze (PPL) - przedsiębiorca zarządzający największym polskim portem lotniczym - Lotniskiem Chopina w Warszawie ogłaszają w ramach Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów, będących elementem ekosystemu wsparcia innowacji w polskim przemyśle, nabór na propozycje rozwiązań dla zidentyfikowanych dla Lotniska Chopina wyzwań technologicznych, organizacyjnych i infrastrukturalnych.

 

Celem naboru jest poszukiwanie rozwiązań na zaadresowane potrzeby spółki ujęte w Agendzie wyzwań (załącznik nr 1). 
Warsztat daje możliwość przedstawienia swojego rozwiązania, ale także zaprezentowania swojej firmy PPL. Jest to niepowtarzalna okazja aby dać się poznać i skontaktować z przedstawicielami dużej spółki skarbu państwa.

Na warsztacie wybrane firmy mają szansę zaprezentować się gronu specjalistów PPL oraz porozmawiać z jej przedstawicielami oraz innymi przedsiębiorcami obecnymi na gali. To także miejsce, gdzie rodzą się nowe pomysły na projekty oraz nowe biznesy.

Więcej na www.ptt.arp.pl/warsztaty 

Zaproszenie

Zalacznik_nr_2.1_do_regulaminu-agenda_wyzwan_

Zalacznik_nr_2.3_do_regulaminu__instrukcja_zgloszenia_rozwiazania_

 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.