2017-02-24

Firma 25-lecia na Śląsku

24 lutego już po raz piętnasty podczas Uroczystej Gali Śląskiego Stowarzyszenia Menadżerów w Katowicach zostały wyróżnione najbardziej innowacyjne firmy i menedżerowie na Śląsku.

W zaszczytnym gronie osób wyróżnionych znalazła się Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o., której przyznano tytuł firma 25- lecia na Śląsku.

W rekomendacji do tytułu przedstawionej przez Regionalną Izbę Przemysłowo- Handlową podkreślono działania, które przyczyniają się do podniesienia pozycji gospodarczej Gliwic- udaną konsolidację potencjału instytucji otoczenia biznesu, modelowe zagospodarowanie terenów i obiektów pokopalnianych - Centrum Edukacji i Biznesu "Nowe Gliwice" oraz pełnienie czołowej roli w regionie -instytucji wsparcia innowacyjnego rozwoju przedsiębiorstw .

To dla nas cenne wyróżnienie, które motywuje do dalszego rozwoju. 

W naszej filozofii działania przedsiębiorczość i rozwój są nierozłączne i wzajemnie uwarunkowane – jedno bez drugiego nie ma sensu. Na nieustannie powiększającym się obszarze naszego działania stymulujemy rozwój przedsiębiorczości poprzez dostarczanie nowoczesnych usług doradczych i prorozwojowych, promocję i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz pomoc w wykorzystaniu środków UE.

Nie bez przyczyny nasze motto brzmi- Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. My realizujemy to w praktyce i cieszymy się, że te nasze działania na rzecz wsparcia biznesu, nauki i samorządu zostały docenione. 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.