2014-10-23

Konkurs Innowator Śląska 2013 rozstrzygnięty!

Z myślą o innowacyjnych śląskich przedsiębiorstwach i instytucjach sektora badawczo-rozwojowego, Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w ramach projektu Enterprise Europe Network zorganizowała szóstą edycję konkursu Innowator Śląska pod marką INNOSILESIA.


Organizacja konkursu wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego pozwoliła nie tylko wyłonić najbardziej innowacyjne firmy i instytucje naukowe regionu, ale również ma na celu promowanie opracowywanych przez te podmioty nowatorskich rozwiązań.

W tegorocznej edycji wybrano laureatów konkursu Innowator Śląska 2013 oraz wyróżnionych w ramach każdej z czterech kategorii – mikroprzedsiębiorca, mały przedsiębiorca, średni przedsiębiorca oraz instytucja sektora badawczo-rozwojowego – którym wręczone zostaną następujące nagrody:

  • każdy z laureatów nagrody głównej nagrodzony zostanie artykułem sponsorowanym w lokalnej prasie,

  • każdy z laureatów nagrody głównej otrzyma statuetkę, prawo posługiwania się tytułem „Innowator Śląska 2013”, a także prawo do korzystania z logo konkursu w zakresie oznaczania swoich towarów i usług oraz w celach promocyjno-marketingowych,

  • każdy z podmiotów wyróżnionych w konkursie otrzyma statuetkę oraz prawo posługiwania się tytułem „Wyróżniony w kategorii mikro/mały/średni przedsiębiorca/instytucja sektora badawczo-rozwojowego w konkursie Innowator Śląska 2013”.

Spośród wyłonionych laureatów Marszałek Województwa Śląskiego przyzna również nagrodę specjalną w wysokości 5 000 zł.

Ogłoszenie wyników oraz gala wręczenia nagród i wyróżnień odbędzie się 30 października 2014 roku podczas konferencji „Biznes – Nauka – Samorząd. Partnerstwo na rzecz inteligentnego rozwoju” organizowanej w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego we współpracy z Górnośląską Agencją Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. oraz Parkiem Naukowo-Technologicznym „TECHNOPARK GLIWICE”.


Zapraszamy do REJESTRACJI na stronie: http://ris.slaskie.pl/

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.