2014-11-10

Zaproszenie: KONFERENCJA MIĘDZYNARODOWA organizowana przez Śląski Klaster Gospodarki Odpadami

GAPR Sp. z o.o. jako Partner Merytoryczny Konferencji w imieniu Zarządu Stowarzyszenia Zrzeszenie Ekspertów Ekologii - Koordynatora Śląskiego Klastra Gospodarki Odpadami, pragnie zaprosić Państwa na organizowaną w ramach Klastra Konferencję międzynarodową pt.: Europejskie modele funkcjonowania systemów gospodarki odpadami – dobre praktyki współpracy w aspekcie funkcjonowania klastrów, która odbędzie się w dniach 17 i 18 listopada, w Zakopanem, w Hotelu Nosalowy Dwór. 

W trakcie Konferencji rozpatrywane będą między innymi czynniki wspierające i ograniczające optymalizację gospodarki odpadami na terenie województwa śląskiego, potencjał i kierunki rozwoju dostępnych technologii W2E, dyskusji poddana zostanie również rola klastrów we wspieraniu rozwoju technologicznego branży - kompleksowe informacje o Konferencji odnajdziecie Państwo w załącznikach poniżej.

Udział w Konferencji wezmą Przedstawiciele wszystkich stron zaangażowanych we wdrażanie zintegrowanego systemu gospodarki odpadami, co oznacza doskonałe warunki  do wymiany doświadczeń z różnych punktów widzenia - zapraszamy do zaznajomienia się z Programem Konferencji.

W wyniku przyjęcia przez GAPR roli Partnera Merytorycznego Konferencji jednym z wystąpień będzie prelekcja przedstawiciela GAPR poświęcona możliwościom internacjonalizacji działań poprzez Programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej  - realizacji polityki klastrowej, dobrym praktykom, perspektywom oraz doświadczeniom własnym wynikającym z realizacji projektu CluStrat. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Warunkiem zgłoszenia jest przesłanie drogą elektroniczną uzupełnionej Karty zgłoszenia bezpłatnego uczestnictwa w terminie do dnia 10 listopada br. Ilość miejsc jest ograniczona.

zaproszenie_806408.pdf

program_konferencji_17-18_listopada_2014_zakopane_533197.pdf

informacje_organizacyjne_karta_zgoszenia_528742.pdf

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.