Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcejpl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Multimedia

pobierz pdf

Mamy wszystko co potrzeba, aby wcielać w życie najśmielsze pomysły

Realizacja materiału filmowego: Polska Press sp. z o.o.

  Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” mają już 10 lat

Realizacja materiału filmowego: Polska Press sp. z o.o.

 

 Festiwal Innowacji i Technologii 2016

 

 Piknik Lotniczy- Gliwice

28 sierpnia 2016 r. na gliwickim lotnisku odbył się Piknik Lotniczy, w ramach którego świętowano 100-lecie lotniska w Gliwicach i 60-lecie Aeroklubu Gliwickiego.

Relacja filmowa z Gali Rozdania Nagród w konkursie Innowator Śląska 2015 

Konkurs Innowator Śląska 2015 organizowany został przez projekt Enterprise Europe Network działający w GAPR sp. z o.o., podczas Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych „Intarg” w dniu 14 czerwca 2016 r.

 Wywiad z Hanną Banaszak

„Ja takie miejsca uwielbiam, przede wszystkim dlatego, że jestem też fotografem, a to są cudowne miejsca do robienia kadrów…” – tak o Nowych Gliwicach powiedziała Hanna Banaszak.

Reportaż z Design Thinking

 Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Gliwice – GAPR

Gliwice – GAPR

Relacja z XX Śląskiej Gali BCC

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. uczestniczyła w XX Gali BCC- największym tego typu przedsięwzięciu regionalnym, gromadzącym nie tylko elity biznesowe, finansowe, polityczne, ale także medyczne i kulturalne. To nie tylko spotkanie towarzyskie, ale forma współczesnego współistnienia środowisk, nawiązania współpracy między nimi oraz forum wymiany poglądów.

Jak powiedział Eugeniusz Budniok, kanclerz katowickiej BCC, pomysłodawca gali i wyróżnień- „Śląskie gale słyną z wyjątkowej oprawy muzycznej i dobrej kuchni. Słowem prestiżowo i światowo. Stanowimy forum biznesu, z którym każdy musi się liczyć.”

 

Prezentacje: