Aktualności

Jesteśmy Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!

Miło nam poinformować, że Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju razem z Miastem Gliwice oraz Politechnika Śląska w ramach współpracy organizuje dla Państwa II Festiwal Innowacji i Technologii.

16–17 listopada na terenie Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice zajrzymy w świat innowacji, nowoczesnych technologii i nowatorskich rozwiązań.

Ruszył nabór do projektu scale-up !

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w Gliwicach  ogłasza nabór firm zainteresowanych uzyskaniem bezpłatnych usług wspierających wejście firmy na rynki zagraniczne: szkolenia, coaching, mentoring oraz możliwość dofinansowania udziału w zagranicznej konferencji/targach w 2018 roku.

Spotkanie informacyjne nt możliwości pozyskania dofinansowania na szkolenia i doradztwo dla firm, Gliwice, 25.10.2017r.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. jako Operator Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie śląskim  zaprasza 25.10.2017r. na godzinę 9:00 na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców nt  zasad finansowania szkoleń i doradztwa dla firm w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie śląskim.

OGŁOSZENIE O NABORZE REKRUTERÓW

W związku z realizacją projektu pn.  „Dofinansowanie usług rozwojowych dla MŚP z terenów rewitalizowanych Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa VIII Regionalne kadry gospodarki opartej na wiedzy, Działanie 8.2. Wzmacnianie potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw, przedsiębiorców i ich pracowników, Poddziałanie 8.2.1. Wsparcie dla przedsiębiorców i ich pracowników w zakresie rozwoju przedsiębiorstwa - ZIT, Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na REKRUTERA.

UWOLNIĆ BIZNES- Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. po raz kolejny została Partnerem Instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 18-20 października 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

ZAPLANUJ SWÓJ UDZIAŁ W TARGACH MEDYCZNYCH MedicaSilesia!

Możesz pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami/produktami w dziedzinie technologii medycznych? ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W TARGACH MedicaSilesia!

Targi Medyczne MedicaSilesia wraz z Konferencją Inteligentna Specjalizacja – Medycyna – jako potencjał eksportowy regionu, kluczowe technologie jutra oraz II międzynarodowymi spotkaniami brokerskimi klastrów branży medycznej - MedicaSilesia Clusters Meeting 2017 są jednym z wydarzeń towarzyszących II Festiwalowi Innowacji i Technologii, który odbędzie się w dniach 16-17.11.2017roku w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”.

 

 W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.