Aktualności

Zaczynamy realizację projektu

Z przyjemnością informujemy, iż od dnia 1 sierpnia realizujemy projekt „Dofinansowanie usług rozwojowych dla MŚP z terenów rewitalizowanych Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego”.

NABÓR NA STANOWISKO: -SPECJALISTA DS. ROZLICZANIA PROJEKTÓW

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. z Gliwic poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. rozliczania projektów dofinansowanych z funduszy unijnych

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Specjalisty

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty.

Nabór biznesplanów w ramach projektu "Moja firma – moja niezależność"

Informujemy, iż nabór biznesplanów w ramach projektu "Moja firma – moja niezależność" będzie prowadzony w terminie od dnia 16 sierpnia 2017 r. do dnia 29 sierpnia 2017 r., zgodnie z zapisami Regulaminu przyznawania wsparcia finansowego na rozwój przedsiębiorczości. 

Zaproszenie do składania ofert - tłumaczenie dokumentacji

W związku z realizacją projektu CE 1188 KETGATE - Central European SME Gateway to Key-enabling Technology Infrastructures - Sparking a new Transnational KET Innovation Ecosystem, współfinasowanegow ramach programu Interreg Central Europe - Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na usługę tłumaczenia dokumentacji projektu -  umowy partnerstwa.

 

 

Ogłoszenie o naborze do projektu „Moja firma – moja niezależność II”

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o. o. ogłasza nabór uczestników do projektu Moja firma – moja niezależność II”

 W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.