Aktualności

Spotkanie informacyjne nt. Działania 4.1, Poddziałanie 4.1.2 PO IR- 28.06.2017r., Gliwice

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z konkursem w ramach Działania 4.1 Poddziałanie 4.1.2 "Regionalne Agendy Naukowo Badawcze" (Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020).

Data spotkania: 28.06.2017r.

Miejsce spotkania: Gliwice, Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, ul. Bojkowska 37, Budynek 4  „Maszynownia” sala 013 (wejście od strony biura paszportowego).

Śląskie Forum Innowacji 2017

Zapraszamy na Śląskie Forum Innowacji 2017: Inteligentne specjalizacje - nowe wyzwania, które odbędzie się w ramach X. Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2017, które odbędzie się 22 czerwca 2017r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Program konferencji  

Rozpoczęcie realizacji projektu „Moja firma – moja niezależność II”

W dniu 1 czerwca 2017 r. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. rozpoczęła realizację projektu „Moja firma – moja niezależność II”. Jest to już kolejny projekt realizowany przez GAPR skierowany do osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo, które planują założyć własną działalność gospodarczą.

W ramach projektu 36 osób skorzysta z usługi doradztwa zawodowego oraz bloku szkoleniowo-doradczego przygotowującego do złożenia biznesplanu. Dla wszystkich uczestników/czek zaplanowano jednorazowe wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności, wsparcie szkoleniowo-doradcze po założeniu firmy i finansowe wsparcie pomostowe na 6-12 miesięcy na pokrycie kosztów związanych z bieżącym prowadzeniem firmy. Warunkiem bezzwrotności uzyskanego wsparcia jest prowadzenie działalności przez okres min. 12 miesięcy od dnia jej rozpoczęcia.

Planowany termin naboru do projektu: sierpień 2017 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu.

INDUSTRIADA 2017

Tegoroczna odsłona Industriady odbędzie się 10 czerwca w 47 przemysłowych obiektach zlokalizowanych w 28 miastach województwa śląskiego, z których aż trzy znajdują się w samych Gliwicach.

Szczególnie chcemy Państwa zaprosić na zrewitalizowane tereny dawnej kopalni Gliwice - do Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, gdzie odnajdziemy namacalne połączenie przemysłowej przeszłości miasta z jego technologiczną teraźniejszością. To tutaj odbędzie się finał Industriady, który zakończy spektakl „Podniebna podróż” Teatru Tol z Belgii.

Spotkania biznesowe (B2B) z chińskimi firmami z prowincji Hubei, 28 czerwca 2017 r., Warszawa

W imieniu Ośrodka sieci Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zapraszamy do udziału w spotkaniach biznesowych z firmami chińskimi z prowincji Hubei, które odbędą się w Warszawie w dniu 28 września 2017 r. w ramach Hubei China-Poland Investment&Trade Seminar 2017.

Konferencja „Do Sukcesu. Akademia Firm Rodzinnych”

W imieniu Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zapraszamy do udziału w konferencji „Do Sukcesu. Akademia Firm Rodzinnych”, która odbędzie się dnia 7 czerwca br. w wyjątkowych wnętrzach Hotelu „Gorczowski” w Chorzowie.

 W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.