Aktualności

Zapytanie ofertowe ofert na usługę publikacji ogłoszenia dotyczącego realizacji projektu CE1063 SMART_watch

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na usługę publikacji ogłoszenia dotyczącego realizacji projektu CE1063 SMART_watch „Regional branch observatories of intelligent markets in Central Europe monitoring technology trends and market developments in the area of smart specializations” finansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Europa Centralna (Interreg Central Europe).

Zapytanie ofertowe 

Wywiady w ramach projektu ProVaHealth

Zapraszamy do udziału w wywiadach w ramach projektu ProVaHealth dotyczących komercjalizacji innowacji. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o. o., jako koordynator Klastra MedSilesia, realizuje ten projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju, program Interreg Region Morza Bałtyckiego.

LISTA BIZNESPLANÓW REKOMENDOWANYCH DO DOFINANSOWANIA w ramach projektu „Moja firma – moja niezależność II”

Zapraszamy do zapoznania się z listą biznesplanów, rekomendowanych do dofinansowania w ramach projektu "Moja firma – moja niezależność II".

Lista Biznesplanów 

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w czwartek 22 lutego 2018r. oddział Funduszu Pożyczkowego jest nieczynny.

Przepraszamy za utrudnienia.

RODO-Przygotuj się na zmiany! Spotkanie informacyjne dla Przedsiębiorców.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. serdecznie zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagrożeniom i wyzwaniom jakie niosą za sobą nowe regulacje prawne w ochronie danych osobowych.

Spotkanie, odbędzie się 28.02.2018r. w godz. 9.00 – 12:00 w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, Gliwice, ul. Bojkowska 37.

Wsparcie administracji w zakresie JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców

Do dużych, średnich oraz małych firm, wraz z początkiem roku dołączyli mikroprzedsiębiorcy! Tym samym w lutym po raz pierwszy wszyscy czynni podatnicy podatku VAT prześlą do administracji skarbowej JPK_VAT. Ostatnią grupą objętą obowiązkiem wysyłania pliku są mikroprzedsiębiorcy, czyli firmy zatrudniające do 10 osób (i osiągające do 2 mln euro obrotów), które składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K, także jednoosobowe działalności gospodarcze.

 2015-04-17

Spotkania z polsko-francuską firmą Tech2Market

Enterprise Europe Network w Katowicach we współpracy z Domem Miasta Saint-Etienne w Katowicach, zaprasza Państwa na spotkanie z polsko-francuską firmą Tech2Market (connecting technology to market) (http://www.tech2market.pl/) zainteresowaną podjęciem współpracy z polskimi instytucjami i przedsiębiorstwami z szeroko pojętej branży innowacji i transferu technologii. W załączniku znajduje się prezentacja firmy.

Przedstawiciele firmy Tech2Market będą przebywali w Katowicach w terminie 21 lub 22 maja 2015. Jeśli byliby Państwo zainteresowani spotkaniem z firmą Tech2Market i podjęciem rozmów na temat ewentualnej współpracy, prosimy o informację zwrotną.

Możliwe obszary współpracy obejmują:
1. Współpraca z jednostkami rządowymi, oraz uniwersytetami i uczelniami wyższymi
a) Waloryzację i transfer technologii (wykrycie, analiza i promocja)
b) Współpraca w pozyskaniu środków w ramach dostępnych funduszy krajowych i europejskich
c) Pisanie projektów krajowych
d) Pisanie wniosków do projektu H2020 / pozyskanie partnerów zagranicznych / udział w konsorcjum w zakresie komercjalizacji
2. Współpraca z małymi i średnimi przedsiębiorstwami
a) Waloryzację i transfer technologii (wykrycie, analiza i promocja)
b) Współpraca w pozyskaniu środków w ramach dostępnych funduszy krajowych i europejskich.
c) Pisanie projektów krajowych
d) Pisanie wniosków do projektu H2020
e) Wyszukiwanie klientów i promocja firm polskich zagranicą jak i zagranicznych w Polsce
f) Tworzenie inkubatorów, spółek celowych, start up - pomoc w zarządzaniu
g) Pomoc w stworzeniu własnej firmy, szkolenia i wsparcie ( biznes plan, analiza rynku krajowego i międzynarodowego)

Dodatkowo firma Tech2Market chciałby również, przedstawić i rozpowszechnić w Polsce program Europejskiej Agencji Kosmicznej dotyczący Transferu technologii.

Spotkania odbędą się w Domu Miasta Saint-Etienne w Katowicach, przy ul. Kościuszki, ul. Różyckiego 14c.
Dom Miasta Saint-Etienne w Katowicach jest instytucją zajmującą się rozwojem współpracy polsko francuskiej w ramach partnerstwa miast Katowice i Saint-Etienne oraz ich regionów (więcej informacji na www.maison-saint-etienne.com)

W sytuacji zainteresowania spotkaniem, uprzejmie prosimy o kontakt celem uzgodnienia szczegółów.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.