Aktualności

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr GAPR – MFII/2600/17/W

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr GAPR – MFII/2600/17/W w ramach projektu "Moja firma – moja niezależność II".

Wybrane oferty:
Część 1: BMD Marcin Drej, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 44,00 zł/godz.
Część 2: AMG Anna Garbat, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 69,00 zł/godz.
Część 3: BMD Marcin Drej, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 46,00 zł/godz.

Konferencja ROBOTY MEDYCZNE 2017

Zapraszamy 8-9 grudnia 2017 do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu na konferencję ROBOTY MEDYCZNE 2017

W ramach konferencji zapraszamy również serdecznie na warsztaty regionalne dotyczące wykorzystania kluczowych technologii wspomagających w medycynie, realizowanych w ramach projektu KETGATE - ekosystem umożliwiający dostęp do infrastruktury i usług dedykowanych MŚP wykorzystujących kluczowe technologie wspomagające (KET).

Wstęp wolny – prosimy o przesłanie potwierdzenia przybycia na adres: medsilesia@gapr.pl

Program konferencji

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego

Ogłaszamy nabór wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego w ramach projektu "(Nie)pełnosprawni w swojej firmie".

 

 

Znamy najbardziej innowacyjne firmy w regionie - Gala rozdania nagród Innowator Śląska 2016 już za nami!

W dniu 17 listopada 2017 r. w Gliwicach, podczas II Festiwalu Innowacji i Technologii, odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w konkursie „Innowator Śląska 2016”, połączona z panelem dyskusyjnym „Innowacje – Startupy – Rozwój – Finansowanie”. Oba wydarzenia zostały zorganizowane i sfinansowane z projektu Enterprise Europe Network w ramach programu ramowego na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw 2014-2020 COSME, jak również ze środków własnych GAPR sp. z o.o.

Nabór do projektu

Informujemy, że z dniem 20 listopada 2017 r. uruchomiliśmy nabór do projektu "Dofinansowanie usług rozwojowych dla MŚP z terenów rewitalizowanych Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego" w Punkcie Obsługi Klienta w Gliwicach. Więcej informacji i dokumenty zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej projektu pod adresem: www.psf.gapr.pl.

Ruszył nabór do projektu scale-up !

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w Gliwicach  ogłasza nabór firm zainteresowanych uzyskaniem bezpłatnych usług wspierających wejście firmy na rynki zagraniczne: szkolenia, coaching, mentoring oraz możliwość dofinansowania udziału w zagranicznej konferencji/targach w 2018 roku.

 

 2015-04-17

Spotkania z polsko-francuską firmą Tech2Market

Enterprise Europe Network w Katowicach we współpracy z Domem Miasta Saint-Etienne w Katowicach, zaprasza Państwa na spotkanie z polsko-francuską firmą Tech2Market (connecting technology to market) (http://www.tech2market.pl/) zainteresowaną podjęciem współpracy z polskimi instytucjami i przedsiębiorstwami z szeroko pojętej branży innowacji i transferu technologii. W załączniku znajduje się prezentacja firmy.

Przedstawiciele firmy Tech2Market będą przebywali w Katowicach w terminie 21 lub 22 maja 2015. Jeśli byliby Państwo zainteresowani spotkaniem z firmą Tech2Market i podjęciem rozmów na temat ewentualnej współpracy, prosimy o informację zwrotną.

Możliwe obszary współpracy obejmują:
1. Współpraca z jednostkami rządowymi, oraz uniwersytetami i uczelniami wyższymi
a) Waloryzację i transfer technologii (wykrycie, analiza i promocja)
b) Współpraca w pozyskaniu środków w ramach dostępnych funduszy krajowych i europejskich
c) Pisanie projektów krajowych
d) Pisanie wniosków do projektu H2020 / pozyskanie partnerów zagranicznych / udział w konsorcjum w zakresie komercjalizacji
2. Współpraca z małymi i średnimi przedsiębiorstwami
a) Waloryzację i transfer technologii (wykrycie, analiza i promocja)
b) Współpraca w pozyskaniu środków w ramach dostępnych funduszy krajowych i europejskich.
c) Pisanie projektów krajowych
d) Pisanie wniosków do projektu H2020
e) Wyszukiwanie klientów i promocja firm polskich zagranicą jak i zagranicznych w Polsce
f) Tworzenie inkubatorów, spółek celowych, start up - pomoc w zarządzaniu
g) Pomoc w stworzeniu własnej firmy, szkolenia i wsparcie ( biznes plan, analiza rynku krajowego i międzynarodowego)

Dodatkowo firma Tech2Market chciałby również, przedstawić i rozpowszechnić w Polsce program Europejskiej Agencji Kosmicznej dotyczący Transferu technologii.

Spotkania odbędą się w Domu Miasta Saint-Etienne w Katowicach, przy ul. Kościuszki, ul. Różyckiego 14c.
Dom Miasta Saint-Etienne w Katowicach jest instytucją zajmującą się rozwojem współpracy polsko francuskiej w ramach partnerstwa miast Katowice i Saint-Etienne oraz ich regionów (więcej informacji na www.maison-saint-etienne.com)

W sytuacji zainteresowania spotkaniem, uprzejmie prosimy o kontakt celem uzgodnienia szczegółów.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.