Aktualności

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr GAPR – MFII/2600/17/W

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr GAPR – MFII/2600/17/W w ramach projektu "Moja firma – moja niezależność II".

Wybrane oferty:
Część 1: BMD Marcin Drej, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 44,00 zł/godz.
Część 2: AMG Anna Garbat, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 69,00 zł/godz.
Część 3: BMD Marcin Drej, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 46,00 zł/godz.

Konferencja ROBOTY MEDYCZNE 2017

Zapraszamy 8-9 grudnia 2017 do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu na konferencję ROBOTY MEDYCZNE 2017

W ramach konferencji zapraszamy również serdecznie na warsztaty regionalne dotyczące wykorzystania kluczowych technologii wspomagających w medycynie, realizowanych w ramach projektu KETGATE - ekosystem umożliwiający dostęp do infrastruktury i usług dedykowanych MŚP wykorzystujących kluczowe technologie wspomagające (KET).

Wstęp wolny – prosimy o przesłanie potwierdzenia przybycia na adres: medsilesia@gapr.pl

Program konferencji

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego

Ogłaszamy nabór wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego w ramach projektu "(Nie)pełnosprawni w swojej firmie".

 

 

Znamy najbardziej innowacyjne firmy w regionie - Gala rozdania nagród Innowator Śląska 2016 już za nami!

W dniu 17 listopada 2017 r. w Gliwicach, podczas II Festiwalu Innowacji i Technologii, odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w konkursie „Innowator Śląska 2016”, połączona z panelem dyskusyjnym „Innowacje – Startupy – Rozwój – Finansowanie”. Oba wydarzenia zostały zorganizowane i sfinansowane z projektu Enterprise Europe Network w ramach programu ramowego na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw 2014-2020 COSME, jak również ze środków własnych GAPR sp. z o.o.

Nabór do projektu

Informujemy, że z dniem 20 listopada 2017 r. uruchomiliśmy nabór do projektu "Dofinansowanie usług rozwojowych dla MŚP z terenów rewitalizowanych Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego" w Punkcie Obsługi Klienta w Gliwicach. Więcej informacji i dokumenty zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej projektu pod adresem: www.psf.gapr.pl.

Ruszył nabór do projektu scale-up !

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w Gliwicach  ogłasza nabór firm zainteresowanych uzyskaniem bezpłatnych usług wspierających wejście firmy na rynki zagraniczne: szkolenia, coaching, mentoring oraz możliwość dofinansowania udziału w zagranicznej konferencji/targach w 2018 roku.

 

 2016-02-11

9. edycja Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG ®2016.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza do wzięcia udziału w Międzynarodowych Targach Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG ®2016, które odbędą się w dniach 14-15 czerwca 2016 w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Międzynarodowe Targi Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG są narzędziem prorynkowej promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług o poziomie gotowości technicznej TRL od 4 do 9, jak również innowacji, które weszły już na rynek i rozpoczęła się ich komercjalizacja. Targi są też platformą bezpośredniego kontaktu i spotkań przedstawicieli nauki, innowacyjnych przedsiębiorstw, przemysłu i otoczenia biznesu oraz podmiotów wspomagających i finansujących badania i rozwój.

 
INTARG 2016 zorganizowany zostanie w nowo otwartym nowoczesnym centrum kongresowym, którego dodatkową zaletą jest atrakcyjna lokalizacja w samym sercu najbardziej uprzemysłowionego regionu Polski.
 
 • Ponad 2000 m² powierzchni wystawienniczo-konferencyjne
 • Wystawcy z 10 krajów świata, w tym:
  • jednostki sfery nauki, przedsiębiorstwa innowacyjne sektora MŚP oraz duże przedsiębiorstwa
  • producenci i oferenci innowacyjnych produktów, technologii i usług rynkowych
  • instytucje otoczenia biznesu, podmioty wspierające lub współpracujące z nauką, itp.

Branże wystawiennicze: Zdrowie/Medycyna/Fitness; Biotechnologia/Nanotechnologia; Środowisko; Chemia; Przemysł (Maszyny i urządzenia przemysłowe, Inżynieria, Metalurgia, Elektryczność i elektronika, Energetyka, Przemysł włókienniczy, Budownictwo); Przemysł spożywczy; IT (Oprogramowanie, sprzęt, Radio/Telewizja/Komunikacja); Transport/Logistyka (Opakowanie/Przechowywanie, Przemysł lotniczy i samochodowy oraz bezpieczeństwo na drodze, Transport lądowy, morski, powietrzny); Bezpieczeństwo i ochrona; Przedmioty codziennego użytku (Biżuteria, Hobby, Dekoracje/Design, Gry/Zabawki, Pamiątki i Prezenty, Dom i Ogród); Usługi/Doradztwo/Ubezpieczenie/Finanse; Młodzi wynalazcy

Sposób wystawiania się na Targach (sektory branżowe, interdyscyplinarne, narodowe, instytucjonalne):

 • na stoiskach indywidualnych lub wspólnych (ze zgłoszeniem wynalazku do konkursu INTARG)
 • na stoiskach indywidualnych – promocyjnych (bez udziału w konkursie INTARG)

Konkurs INTARG:Wystawcy mają możliwość zgłoszenia prezentowanych wynalazków i innowacji do konkursu INTARG, w ramach którego zostaną one poddane ocenie jury. Jury przyzna następujące nagrody:

 • Medale złote, srebrne i brązowe
 • 9 Nagród platynowych (za najlepszy wynalazek w branży)
 • Puchar przewodniczącego jury, Nagroda za najlepszy wynalazek zagraniczny, Grand Prix INTARG 2016

Program Targów:Otwarcie Targów; Konkurs INTARG; Spotkania biznesowe B2B; Konferencje; Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród; Cocktail; Koncert

Konferencje,  panele dyskusyjne,  spotkania biznesowe:  Podczas Targów INTARG zorganizowane zostaną konferencje, prezentacje, spotkania biznesowe. Rejestracja udziału odbywać się będzie online.

Patronaty honorowe:Wicepremier iMinister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezes Urzędu Patentowego, Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Przewodniczący Rady Głównej Instytutów Badawczych, Prezes Naczelnej Organizacji Technicznej NOT, Marszałek Województwa Śląskiego, Prezydent Miasta Katowice

Główny Partner Strategiczny:Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Partnerzy wydarzenia: Urząd Miasta Katowice, Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o., Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET, A1 Europe sp. z o.o.

Patronat medialny: Polskie Radio S.A. (Pr. IV), TVP, Sprawy Nauki, Przegląd Techniczny, Magazyn VIP, Polska Press, Dziennik Zachodni, Strefa Biznesu, Przegląd Mechaniczny, Magazyn Gospodarczy FAKTY, Fenomen Polska, Świat Elit, 4metal.pl, naszemiasto.pl

Zgłoszenia do udziału w Targach przyjmujemy do dnia 1 marca 2016.

Imprezą towarzyszącą Targom jest ogłoszenie wyniku Konkursu LIDER INNOWCJI 2016 Więcej o Konkursie tutaj 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.