Aktualności

Spotkanie informacyjne „Bony na innowacje dla MŚP”, 28 marca 2018 r.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, którego celem jest omówienie konkursu „Bony na innowacje dla MŚP” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Innowator Śląska 2017- Złóż aplikację konkursową, możesz naprawdę wiele zyskać!

Już po raz dziesiąty Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju w ramach projektu „Enterprise Europe Network” ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie Innowator Śląska! Ideą Konkursu jest poprawa wizerunku regionu poprzez pokazanie dobrych praktyk oraz zachęcanie do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych.  To  inicjatywa promująca innowacje wprowadzane przez podmioty z województwa śląskiego. Konkurs wypełnia misję wspierania, rozwoju i promocji najbardziej wartościowych firm.

LISTA BIZNESPLANÓW REKOMENDOWANYCH DO DOFINANSOWANIA w ramach projektu „Moja firma – moja niezależność II”

Zapraszamy do zapoznania się z listą biznesplanów, rekomendowanych do dofinansowania w ramach projektu "Moja firma – moja niezależność II".

Lista Biznesplanów

Wywiady w ramach projektu ProVaHealth

Zapraszamy do udziału w wywiadach w ramach projektu ProVaHealth dotyczących komercjalizacji innowacji. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o. o., jako koordynator Klastra MedSilesia, realizuje ten projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju, program Interreg Region Morza Bałtyckiego.

LISTA BIZNESPLANÓW REKOMENDOWANYCH DO DOFINANSOWANIA w ramach projektu „Moja firma – moja niezależność II”

Zapraszamy do zapoznania się z listą biznesplanów, rekomendowanych do dofinansowania w ramach projektu "Moja firma – moja niezależność II".

Lista Biznesplanów 

RODO-Przygotuj się na zmiany! Spotkanie informacyjne dla Przedsiębiorców.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. serdecznie zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagrożeniom i wyzwaniom jakie niosą za sobą nowe regulacje prawne w ochronie danych osobowych.

Spotkanie, odbędzie się 28.02.2018r. w godz. 9.00 – 12:00 w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, Gliwice, ul. Bojkowska 37.

 2017-01-16

Spotkania Brokerskie Future Match 2017 na targach Cebit 2017

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. wraz z partnerami projektu Enterprise Europe Network zaprasza firmy oraz instytuty badawcze do udziału w kolejnej edycji Spotkań Brokerskich FUTURE MATCH na targach IT/ICT CeBIT 2017 w dniach 20 – 24 marca 2017 r. w Hanowerze. 

Targi CeBIT to jedno z największych spotkań przedstawicieli sektora teleinformatycznego i gospodarki cyfrowej na świecie, rokrocznie przyciągają setki tysięcy zwiedzających z całego świata. Podczas targów odbędą się nie tylko wystawy, ale także spotkania, seminaria i warsztaty.

Spotkania Brokerskie Future Match dają możliwość znalezienia zagranicznych partnerów handlowych i potencjalnych kooperantów w branży informatycznej, telekomunikacyjnej i wielu innych.

Spotkania mają formę zaaranżowanych wcześniej, półgodzinnych rozmów odbywających się w Hali nr 6 na stoisku A18/A27. Udział w spotkaniach i targach pozwala uzyskać najnowsze informacje na temat trendów ICT i innowacji rynkowych, wypromować własne produkty i technologie, znaleźć partnerów do współpracy oraz podjąć dyskusję na temat nowych projektów badawczych w ramach programu Horyzont 2020.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  • Rejestracja profili w bazie potrwa do dnia 7 marca 2017 r.
  • Wybór partnerów do indywidualnych rozmów – od 1 lutego do 12 marca 2017 r.
  • Opłata rejestracyjna 110 Euro + VAT (w cenie bilety na wszystkie dni targów)
  • Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w trakcie trwania targów (koszt noclegów w prywatnych kwaterach i wyżywienia pokrywa uczestnik).

DLA PIERWSZYCH PIĘCIU FIRM OPŁATA REJESTRACYJNA POKRYWANA W RAMACH PROJEKTU ENTERPRISE EUROPE NETWORK

Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować się na stronie internetowej: https://www.b2match.eu/futurematch2017

Darmowa rejestracja dla nabywców i użytkowników z poza branży IT:

Potencjalnych nabywców, użytkowników, partnerów współpracy z sektorów innych niż ICT (np.: medycyna, motoryzacja, energetyka, itp.) szukający produktów, usług związanych z ICT lub know-how są zaproszeni do udziału w imprezie oraz zwolnieni od kosztów rejestracji.

KONTAKT:

Łukasz Szojda, Adriana Kamińska-Flak,

GAPR sp. z o.o. tel. 32- 339 31 67/62, tel. +48 600 462 758; een@gapr.pl

ULOTKA 

 https://www.facebook.com/events/1293645030705547/

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.