Aktualności

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr GAPR – MFII/2600/17/W

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr GAPR – MFII/2600/17/W w ramach projektu "Moja firma – moja niezależność II".

Konferencja ROBOTY MEDYCZNE 2017

Zapraszamy 8-9 grudnia 2017 do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu na konferencję ROBOTY MEDYCZNE 2017

W ramach konferencji zapraszamy również serdecznie na warsztaty regionalne dotyczące wykorzystania kluczowych technologii wspomagających w medycynie, realizowanych w ramach projektu KETGATE - ekosystem umożliwiający dostęp do infrastruktury i usług dedykowanych MŚP wykorzystujących kluczowe technologie wspomagające (KET).

Wstęp wolny – prosimy o przesłanie potwierdzenia przybycia na adres: medsilesia@gapr.pl

Program konferencji

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego

Ogłaszamy nabór wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego w ramach projektu "(Nie)pełnosprawni w swojej firmie". 

Znamy najbardziej innowacyjne firmy w regionie - Gala rozdania nagród Innowator Śląska 2016 już za nami!

W dniu 17 listopada 2017 r. w Gliwicach, podczas II Festiwalu Innowacji i Technologii, odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w konkursie „Innowator Śląska 2016”, połączona z panelem dyskusyjnym „Innowacje – Startupy – Rozwój – Finansowanie”. Oba wydarzenia zostały zorganizowane i sfinansowane z projektu Enterprise Europe Network w ramach programu ramowego na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw 2014-2020 COSME, jak również ze środków własnych GAPR sp. z o.o.

Nabór do projektu

Informujemy, że z dniem 20 listopada 2017 r. uruchomiliśmy nabór do projektu "Dofinansowanie usług rozwojowych dla MŚP z terenów rewitalizowanych Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego" w Punkcie Obsługi Klienta w Gliwicach. Więcej informacji i dokumenty zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej projektu pod adresem: www.psf.gapr.pl.

Ruszył nabór do projektu scale-up !

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w Gliwicach  ogłasza nabór firm zainteresowanych uzyskaniem bezpłatnych usług wspierających wejście firmy na rynki zagraniczne: szkolenia, coaching, mentoring oraz możliwość dofinansowania udziału w zagranicznej konferencji/targach w 2018 roku.

 

 2017-01-16

Spotkania Brokerskie Future Match 2017 na targach Cebit 2017

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. wraz z partnerami projektu Enterprise Europe Network zaprasza firmy oraz instytuty badawcze do udziału w kolejnej edycji Spotkań Brokerskich FUTURE MATCH na targach IT/ICT CeBIT 2017 w dniach 20 – 24 marca 2017 r. w Hanowerze. 

Targi CeBIT to jedno z największych spotkań przedstawicieli sektora teleinformatycznego i gospodarki cyfrowej na świecie, rokrocznie przyciągają setki tysięcy zwiedzających z całego świata. Podczas targów odbędą się nie tylko wystawy, ale także spotkania, seminaria i warsztaty.

Spotkania Brokerskie Future Match dają możliwość znalezienia zagranicznych partnerów handlowych i potencjalnych kooperantów w branży informatycznej, telekomunikacyjnej i wielu innych.

Spotkania mają formę zaaranżowanych wcześniej, półgodzinnych rozmów odbywających się w Hali nr 6 na stoisku A18/A27. Udział w spotkaniach i targach pozwala uzyskać najnowsze informacje na temat trendów ICT i innowacji rynkowych, wypromować własne produkty i technologie, znaleźć partnerów do współpracy oraz podjąć dyskusję na temat nowych projektów badawczych w ramach programu Horyzont 2020.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  • Rejestracja profili w bazie potrwa do dnia 7 marca 2017 r.
  • Wybór partnerów do indywidualnych rozmów – od 1 lutego do 12 marca 2017 r.
  • Opłata rejestracyjna 110 Euro + VAT (w cenie bilety na wszystkie dni targów)
  • Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w trakcie trwania targów (koszt noclegów w prywatnych kwaterach i wyżywienia pokrywa uczestnik).

DLA PIERWSZYCH PIĘCIU FIRM OPŁATA REJESTRACYJNA POKRYWANA W RAMACH PROJEKTU ENTERPRISE EUROPE NETWORK

Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować się na stronie internetowej: https://www.b2match.eu/futurematch2017

Darmowa rejestracja dla nabywców i użytkowników z poza branży IT:

Potencjalnych nabywców, użytkowników, partnerów współpracy z sektorów innych niż ICT (np.: medycyna, motoryzacja, energetyka, itp.) szukający produktów, usług związanych z ICT lub know-how są zaproszeni do udziału w imprezie oraz zwolnieni od kosztów rejestracji.

KONTAKT:

Łukasz Szojda, Adriana Kamińska-Flak,

GAPR sp. z o.o. tel. 32- 339 31 67/62, tel. +48 600 462 758; een@gapr.pl

ULOTKA 

 https://www.facebook.com/events/1293645030705547/

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.