Aktualności

Zapytanie ofertowe ofert na usługę publikacji ogłoszenia dotyczącego realizacji projektu CE1063 SMART_watch

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na usługę publikacji ogłoszenia dotyczącego realizacji projektu CE1063 SMART_watch „Regional branch observatories of intelligent markets in Central Europe monitoring technology trends and market developments in the area of smart specializations” finansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Europa Centralna (Interreg Central Europe).

Zapytanie ofertowe 

Wywiady w ramach projektu ProVaHealth

Zapraszamy do udziału w wywiadach w ramach projektu ProVaHealth dotyczących komercjalizacji innowacji. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o. o., jako koordynator Klastra MedSilesia, realizuje ten projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju, program Interreg Region Morza Bałtyckiego.

LISTA BIZNESPLANÓW REKOMENDOWANYCH DO DOFINANSOWANIA w ramach projektu „Moja firma – moja niezależność II”

Zapraszamy do zapoznania się z listą biznesplanów, rekomendowanych do dofinansowania w ramach projektu "Moja firma – moja niezależność II".

Lista Biznesplanów 

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w czwartek 22 lutego 2018r. oddział Funduszu Pożyczkowego jest nieczynny.

Przepraszamy za utrudnienia.

RODO-Przygotuj się na zmiany! Spotkanie informacyjne dla Przedsiębiorców.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. serdecznie zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagrożeniom i wyzwaniom jakie niosą za sobą nowe regulacje prawne w ochronie danych osobowych.

Spotkanie, odbędzie się 28.02.2018r. w godz. 9.00 – 12:00 w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, Gliwice, ul. Bojkowska 37.

Wsparcie administracji w zakresie JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców

Do dużych, średnich oraz małych firm, wraz z początkiem roku dołączyli mikroprzedsiębiorcy! Tym samym w lutym po raz pierwszy wszyscy czynni podatnicy podatku VAT prześlą do administracji skarbowej JPK_VAT. Ostatnią grupą objętą obowiązkiem wysyłania pliku są mikroprzedsiębiorcy, czyli firmy zatrudniające do 10 osób (i osiągające do 2 mln euro obrotów), które składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K, także jednoosobowe działalności gospodarcze.

 2017-03-31

IV edycja POLSKO – NIEMIECKIEJ GIEŁDY KOOPERACYJNEJ.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza przedsiębiorców do udziału w IV edycji POLSKO – NIEMIECKIEJ GIEŁDY KOOPERACYJNEJ.

Giełda odbędzie się 9 czerwca 2017 roku w ramach międzynarodowych spotkań biznesowych XII Forum Nowej Gospodarki w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103.

Wiodącą tematyką XII Forum będzie gospodarka niskoemisyjna jako szansa dla województw śląskiego i małopolskiego.

 

Spotkania B2B skierowane są do podmiotów działających w następujących sektorach:

 • technologie efektywności energetycznej,
 • efektywność energetyczna w budynkach (techniki budynkowe, techniki ogrzewania, techniki wentylacji, okna, oświetlenie),
 • odnawialne źródła energii (fotowoltaika i technologie solarne, pompy ciepła, bioenergia, małe elektrownie wodne),
 • prawo i podatki,
 • techniki pomiarowe,
 • systemy zarządzania budynkiem/ systemy zarządzania energią/ rozwiązania IT.

Zapraszamy uczestników poszukujących partnerów do projektów badawczo-rozwojowych umawiania bezpośrednich spotkań z przedstawicielami Regionalnego Punktu Kontaktowego programu Horyzont 2020 przy Politechnice Śląskiej, którzy będą obecni podczas giełdy.

Udział w XII Forum Nowej Gospodarki oraz giełdzie kooperacyjnej zapowiedziały firmy z partnerskiego Landu Północnej Nadrenii – Westfalii, operujące w powyższych sektorach.

Giełda B2B to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych z partnerami zagranicznymi.

Informacje organizacyjne:

 • Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować się na stronie internetowej: https://b2bharmo.com/Katowice2017 
 • Rejestracja profili w bazie potrwa do dnia 2 czerwca 2017r.
 • Wybór partnerów do indywidualnych rozmów do dnia 5 czerwca 2017r.
 • Spotkania b2b odbędą się w dniu 9 czerwca 2017r. w godz. 10:00 – 16:00
 • Język spotkań: niemiecki, angielski, polski
 • Udział w spotkaniach jest bezpłatny !!

Szczegółowe informacje na temat części konferencyjnej Forum znajdą Państwo na stronie www.forumng.pl

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.