Aktualności

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr GAPR – MFII/2600/17/W

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr GAPR – MFII/2600/17/W w ramach projektu "Moja firma – moja niezależność II".

Wybrane oferty:
Część 1: BMD Marcin Drej, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 44,00 zł/godz.
Część 2: AMG Anna Garbat, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 69,00 zł/godz.
Część 3: BMD Marcin Drej, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 46,00 zł/godz.

Konferencja ROBOTY MEDYCZNE 2017

Zapraszamy 8-9 grudnia 2017 do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu na konferencję ROBOTY MEDYCZNE 2017

W ramach konferencji zapraszamy również serdecznie na warsztaty regionalne dotyczące wykorzystania kluczowych technologii wspomagających w medycynie, realizowanych w ramach projektu KETGATE - ekosystem umożliwiający dostęp do infrastruktury i usług dedykowanych MŚP wykorzystujących kluczowe technologie wspomagające (KET).

Wstęp wolny – prosimy o przesłanie potwierdzenia przybycia na adres: medsilesia@gapr.pl

Program konferencji

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego

Ogłaszamy nabór wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego w ramach projektu "(Nie)pełnosprawni w swojej firmie".

 

 

Znamy najbardziej innowacyjne firmy w regionie - Gala rozdania nagród Innowator Śląska 2016 już za nami!

W dniu 17 listopada 2017 r. w Gliwicach, podczas II Festiwalu Innowacji i Technologii, odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w konkursie „Innowator Śląska 2016”, połączona z panelem dyskusyjnym „Innowacje – Startupy – Rozwój – Finansowanie”. Oba wydarzenia zostały zorganizowane i sfinansowane z projektu Enterprise Europe Network w ramach programu ramowego na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw 2014-2020 COSME, jak również ze środków własnych GAPR sp. z o.o.

Nabór do projektu

Informujemy, że z dniem 20 listopada 2017 r. uruchomiliśmy nabór do projektu "Dofinansowanie usług rozwojowych dla MŚP z terenów rewitalizowanych Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego" w Punkcie Obsługi Klienta w Gliwicach. Więcej informacji i dokumenty zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej projektu pod adresem: www.psf.gapr.pl.

Ruszył nabór do projektu scale-up !

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w Gliwicach  ogłasza nabór firm zainteresowanych uzyskaniem bezpłatnych usług wspierających wejście firmy na rynki zagraniczne: szkolenia, coaching, mentoring oraz możliwość dofinansowania udziału w zagranicznej konferencji/targach w 2018 roku.

 

 2017-03-31

IV edycja POLSKO – NIEMIECKIEJ GIEŁDY KOOPERACYJNEJ.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza przedsiębiorców do udziału w IV edycji POLSKO – NIEMIECKIEJ GIEŁDY KOOPERACYJNEJ.

Giełda odbędzie się 9 czerwca 2017 roku w ramach międzynarodowych spotkań biznesowych XII Forum Nowej Gospodarki w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103.

Wiodącą tematyką XII Forum będzie gospodarka niskoemisyjna jako szansa dla województw śląskiego i małopolskiego.

 

Spotkania B2B skierowane są do podmiotów działających w następujących sektorach:

 • technologie efektywności energetycznej,
 • efektywność energetyczna w budynkach (techniki budynkowe, techniki ogrzewania, techniki wentylacji, okna, oświetlenie),
 • odnawialne źródła energii (fotowoltaika i technologie solarne, pompy ciepła, bioenergia, małe elektrownie wodne),
 • prawo i podatki,
 • techniki pomiarowe,
 • systemy zarządzania budynkiem/ systemy zarządzania energią/ rozwiązania IT.

Zapraszamy uczestników poszukujących partnerów do projektów badawczo-rozwojowych umawiania bezpośrednich spotkań z przedstawicielami Regionalnego Punktu Kontaktowego programu Horyzont 2020 przy Politechnice Śląskiej, którzy będą obecni podczas giełdy.

Udział w XII Forum Nowej Gospodarki oraz giełdzie kooperacyjnej zapowiedziały firmy z partnerskiego Landu Północnej Nadrenii – Westfalii, operujące w powyższych sektorach.

Giełda B2B to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych z partnerami zagranicznymi.

Informacje organizacyjne:

 • Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować się na stronie internetowej: https://b2bharmo.com/Katowice2017 
 • Rejestracja profili w bazie potrwa do dnia 2 czerwca 2017r.
 • Wybór partnerów do indywidualnych rozmów do dnia 5 czerwca 2017r.
 • Spotkania b2b odbędą się w dniu 9 czerwca 2017r. w godz. 10:00 – 16:00
 • Język spotkań: niemiecki, angielski, polski
 • Udział w spotkaniach jest bezpłatny !!

Szczegółowe informacje na temat części konferencyjnej Forum znajdą Państwo na stronie www.forumng.pl

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.