Aktualności

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr GAPR – MFII/2600/17/W

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr GAPR – MFII/2600/17/W w ramach projektu "Moja firma – moja niezależność II".

Wybrane oferty:
Część 1: BMD Marcin Drej, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 44,00 zł/godz.
Część 2: AMG Anna Garbat, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 69,00 zł/godz.
Część 3: BMD Marcin Drej, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 46,00 zł/godz.

Konferencja ROBOTY MEDYCZNE 2017

Zapraszamy 8-9 grudnia 2017 do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu na konferencję ROBOTY MEDYCZNE 2017

W ramach konferencji zapraszamy również serdecznie na warsztaty regionalne dotyczące wykorzystania kluczowych technologii wspomagających w medycynie, realizowanych w ramach projektu KETGATE - ekosystem umożliwiający dostęp do infrastruktury i usług dedykowanych MŚP wykorzystujących kluczowe technologie wspomagające (KET).

Wstęp wolny – prosimy o przesłanie potwierdzenia przybycia na adres: medsilesia@gapr.pl

Program konferencji

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego

Ogłaszamy nabór wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego w ramach projektu "(Nie)pełnosprawni w swojej firmie".

 

 

Znamy najbardziej innowacyjne firmy w regionie - Gala rozdania nagród Innowator Śląska 2016 już za nami!

W dniu 17 listopada 2017 r. w Gliwicach, podczas II Festiwalu Innowacji i Technologii, odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w konkursie „Innowator Śląska 2016”, połączona z panelem dyskusyjnym „Innowacje – Startupy – Rozwój – Finansowanie”. Oba wydarzenia zostały zorganizowane i sfinansowane z projektu Enterprise Europe Network w ramach programu ramowego na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw 2014-2020 COSME, jak również ze środków własnych GAPR sp. z o.o.

Nabór do projektu

Informujemy, że z dniem 20 listopada 2017 r. uruchomiliśmy nabór do projektu "Dofinansowanie usług rozwojowych dla MŚP z terenów rewitalizowanych Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego" w Punkcie Obsługi Klienta w Gliwicach. Więcej informacji i dokumenty zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej projektu pod adresem: www.psf.gapr.pl.

Ruszył nabór do projektu scale-up !

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w Gliwicach  ogłasza nabór firm zainteresowanych uzyskaniem bezpłatnych usług wspierających wejście firmy na rynki zagraniczne: szkolenia, coaching, mentoring oraz możliwość dofinansowania udziału w zagranicznej konferencji/targach w 2018 roku.

 

 2014-10-31

Laureaci Konkursu Innowator Śląska 2013

Podczas konferencji „Biznes – Nauka – Samorząd. Partnerstwo na rzecz inteligentnego rozwoju” zorganizowanej 30 października 2014 roku przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego we współpracy z Górnośląską Agencją Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. oraz Parkiem Naukowo-Technologicznym „TECHNOPARK GLIWICE” wręczono nagrody i wyróżnienia szóstej edycji konkursu InnowatorŚląska 2013.

Nagrodę specjalną Marszałka Województwa otrzymała firma Labiot - Laboratorium Biotechnologii & Praktyka Lekarska za system diagnostyki i przezskórnej terapii „LAB-TRANS-TER”.

Firma o profilu naukowo-badawczym i usługowym, mikroprzedsiębiorca, otrzymała nagrodę za opracowany system dokonywania u pacjenta przezskórnej aplikacji leków, który pozwala bez pośrednictwa układu pokarmowego dostosować terapię do różnej lokalizacji chorych narządów, minimalizując toksyczne efekty przemiany leków, jak również umożliwiając stosowanie mniejszego stężenia leku, a jednocześnie zwiększając zasięg wnikania leku do organizmu. 

Laureaci Konkursu Innowator Śląska 2013 w poszczególnych kategoriach:

a) MIKROPRZEDSIĘBIORCA

- LABIOT Laboratorium Biotechnologii & Praktyka Lekarska – Innowator Śląska

- 3W Serwisy Informacyjne Justyna Dziuma – wyróżnienie

b) MAŁY PRZEDSIĘBIORCA

- EKOMAX SP. Z O.O. – Innowator Śląska

- VINI Liliana Lehrer-Rychel – wyróżnienie

c) ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCA

- PREVAC Sp. z o.o. – Innowator Śląska

- SZAGRU Sp. z o.o. – wyróżnienie

d) INSTYTUCJA SEKTORA BADAWCZO-ROZWOJOWEGO

- Politechnika Śląska, Centrum Inżynierii Biomedycznej – Innowator Śląska

- Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „OBRUM” Sp. z o.o. – wyróżnienie.

 

Gazeta Wyborcza "Innowacyjny Śląsk".pdf

więcej

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.