Aktualności

ODERSKÉ FÓRUM- FORUM ODRZAŃSKIE przedstawi projekt ODRA OK

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Okręgu Morawsko-Śląskiego przy współpracy z polskim partnerem GAPP (Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości)  dnia 29 maja 2018 r. w Boguminie organizuje w ramach projektu ODRA OK platformę dyskusyjną ODERSKÉ FÓRUM – FORUM ODRZAŃSKIE, która poświęcona będzie przedłużeniu Odrzańskiej Drogi Wodnej z Polski na terytorium Okręgu Morawsko-Śląskiego.  

Komunikat 1 do przetargu "Modernizacje lotniska użytku wyłącznego w Gliwicach dla dostosowania do wymogów kodu referencyjnego 1B"

Zamawiający przedstawia wzór oświadczenia o pozyskanie dokumentacji  technicznej w przetargu "Modernizacje lotniska użytku wyłącznego w Gliwicach dla dostosowania do wymogów kodu referencyjnego 1B".

Wzór oświadczenia 

Spotkanie informacyjne nt. Zasad finansowania szkoleń i doradztwa dla firm w ramach podmiotowego systemu finansowania w woj. śląskim

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców pt. Zasady finansowania szkoleń i doradztwa dla firm w ramach podmiotowego systemu finansowania w woj. śląskim.

Spotkanie, odbędzie się 30.05.2018r. w godz. 9:00 – 11:30 w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, Budynek 4 „Maszynownia” sala 013.

Nabór na stanowisko Specjalisty

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty w Dziale Doradztwa, Szkoleń i Marketingu Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Przedłużony nabór na Specjalistę ds. działań promocyjno-informacyjnych w projektach międzynarodowych!!!

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. z Gliwic poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. działań promocyjno- informacyjnych w projektach międzynarodowych.

Zapraszamy na spotkanie „Nauka dla Biznesu – Biznes dla Nauki – RAZEM DLA INNOWACYJNEJ GOSPODARKI”

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o., jako lider konsorcjum Obserwatorium Specjalistycznego w obszarze Technologie dla Medycyny, zaprasza 9 maja 2018 r. do Katowic na spotkanie pn. „Nauka dla Biznesu – Biznes dla Nauki – RAZEM DLA INNOWACYJNEJ GOSPODARKI”, w którym udział wezmą eksperci z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

 2017-09-30

Przetarg na usługi projektowe - Gliwickie Centrum Edukacji Lotniczej

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju spółka z o.o. ogłasza postępowanie przetargowe dotyczące usług projektowych.

Zamówienie polega na wykonaniu dokumentacji budowlanej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę dla zadania: UTWORZENIE GLIWICKIEGO CENTRUM EDUKACJI LOTNICZEJ.

Specyfikacje Istotnych Warunków Postępowania można odebrać w siedzibie Spółki w godzinach 8.00 – 16.00. Termin składania ofert upływa z 04.10.2017 o godz. 16.00.

Zamawiający określa następujące terminy wykonania dokumentacji:

  • do 25.10.2017 godz. 16.00 – projekt budowlany wraz z kosztorysem,
  • do 60 dni kalendarzowych od decyzji o uzyskaniu dotacji z RPO WSL 2014-2020 – projekt wykonawczy.

Postępowanie prowadzone jest według procedury przetargu nieograniczonego w oparciu o wewnętrzy regulamin Zamawiającego.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 509 272 264 oraz 32 339 31 10.

Projekt wynika z Gliwickiego Programu Rewitalizacji do roku 2023.

Data publikacji ogłoszenia: 30.09.2017

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.