Aktualności

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w czwartek 22 lutego 2018r. oddział Funduszu Pożyczkowego jest nieczynny.

Przepraszamy za utrudnienia.

RODO-Przygotuj się na zmiany! Spotkanie informacyjne dla Przedsiębiorców.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. serdecznie zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagrożeniom i wyzwaniom jakie niosą za sobą nowe regulacje prawne w ochronie danych osobowych.

Spotkanie, odbędzie się 28.02.2018r. w godz. 9.00 – 12:00 w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, Gliwice, ul. Bojkowska 37.

Wsparcie administracji w zakresie JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców

Do dużych, średnich oraz małych firm, wraz z początkiem roku dołączyli mikroprzedsiębiorcy! Tym samym w lutym po raz pierwszy wszyscy czynni podatnicy podatku VAT prześlą do administracji skarbowej JPK_VAT. Ostatnią grupą objętą obowiązkiem wysyłania pliku są mikroprzedsiębiorcy, czyli firmy zatrudniające do 10 osób (i osiągające do 2 mln euro obrotów), które składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K, także jednoosobowe działalności gospodarcze.

Hannover Messe 2018 w Hanowerze

Międzynarodowa giełda kooperacyjna dla branży przemysłowej - „Technology & Business Cooperation Days”, odbędzie się w terminie 24 – 26 kwietnia 2018 r. podczas targów Hannover Messe 2018 w Hanowerze.

Szukamy Innowatora Śląska 2017!!

Już po raz dziesiąty Górnośląska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu „Enterprise Europe Network” ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie Innowator Śląska! Niezależna Komisja Konkursowa wyłoni Innowacyjnych województwa śląskiego.

Wykorzystaj  szansę!

Oferta pracy- Specjalista w Dziale Organizacyjno - Księgowym i Finansów

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista w Dziale Organizacyjno - Księgowym i Finansów.

 2017-09-30

Przetarg na usługi projektowe - Gliwickie Centrum Edukacji Lotniczej

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju spółka z o.o. ogłasza postępowanie przetargowe dotyczące usług projektowych.

Zamówienie polega na wykonaniu dokumentacji budowlanej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę dla zadania: UTWORZENIE GLIWICKIEGO CENTRUM EDUKACJI LOTNICZEJ.

Specyfikacje Istotnych Warunków Postępowania można odebrać w siedzibie Spółki w godzinach 8.00 – 16.00. Termin składania ofert upływa z 04.10.2017 o godz. 16.00.

Zamawiający określa następujące terminy wykonania dokumentacji:

  • do 25.10.2017 godz. 16.00 – projekt budowlany wraz z kosztorysem,
  • do 60 dni kalendarzowych od decyzji o uzyskaniu dotacji z RPO WSL 2014-2020 – projekt wykonawczy.

Postępowanie prowadzone jest według procedury przetargu nieograniczonego w oparciu o wewnętrzy regulamin Zamawiającego.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 509 272 264 oraz 32 339 31 10.

Projekt wynika z Gliwickiego Programu Rewitalizacji do roku 2023.

Data publikacji ogłoszenia: 30.09.2017

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.