Aktualności

ODERSKÉ FÓRUM- FORUM ODRZAŃSKIE przedstawi projekt ODRA OK

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Okręgu Morawsko-Śląskiego przy współpracy z polskim partnerem GAPP (Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości)  dnia 29 maja 2018 r. w Boguminie organizuje w ramach projektu ODRA OK platformę dyskusyjną ODERSKÉ FÓRUM – FORUM ODRZAŃSKIE, która poświęcona będzie przedłużeniu Odrzańskiej Drogi Wodnej z Polski na terytorium Okręgu Morawsko-Śląskiego.  

Komunikat 1 do przetargu "Modernizacje lotniska użytku wyłącznego w Gliwicach dla dostosowania do wymogów kodu referencyjnego 1B"

Zamawiający przedstawia wzór oświadczenia o pozyskanie dokumentacji  technicznej w przetargu "Modernizacje lotniska użytku wyłącznego w Gliwicach dla dostosowania do wymogów kodu referencyjnego 1B".

Wzór oświadczenia 

Spotkanie informacyjne nt. Zasad finansowania szkoleń i doradztwa dla firm w ramach podmiotowego systemu finansowania w woj. śląskim

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców pt. Zasady finansowania szkoleń i doradztwa dla firm w ramach podmiotowego systemu finansowania w woj. śląskim.

Spotkanie, odbędzie się 30.05.2018r. w godz. 9:00 – 11:30 w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, Budynek 4 „Maszynownia” sala 013.

Nabór na stanowisko Specjalisty

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty w Dziale Doradztwa, Szkoleń i Marketingu Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Przedłużony nabór na Specjalistę ds. działań promocyjno-informacyjnych w projektach międzynarodowych!!!

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. z Gliwic poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. działań promocyjno- informacyjnych w projektach międzynarodowych.

Zapraszamy na spotkanie „Nauka dla Biznesu – Biznes dla Nauki – RAZEM DLA INNOWACYJNEJ GOSPODARKI”

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o., jako lider konsorcjum Obserwatorium Specjalistycznego w obszarze Technologie dla Medycyny, zaprasza 9 maja 2018 r. do Katowic na spotkanie pn. „Nauka dla Biznesu – Biznes dla Nauki – RAZEM DLA INNOWACYJNEJ GOSPODARKI”, w którym udział wezmą eksperci z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

 2018-01-19

Zaproszenie do składania ofert na usługę: wykonanie i dostarczenie roll-upa oraz plakatów do projektu R039 ProVaHealth „Product Validation in Health”

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAPYTANIA NR GAPR-ProVaHealth/91/ 18/ W                  

Zamawiający informuje o oczywistym błędzie, który pojawił się w zapytaniu ofertowym w zakresie dotyczącym specyfikacji rollupa i przekazuje nowy formularz ofertowy.

Zmiana obejmuje wykreślenie ze specyfikacji rollupa następującego sformułowania: „możliwością regulacji pion – poziom”. 

Formularz ofetowy- poprawiony 

 

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na usługę wykonania i dostarczenia rollup’a oraz plakatów na potrzeby działań promocyjnych projektu R039 ProVaHealth „Product Validation in Health.

Materiały promocyjne są wykonywane na potrzeby realizacji projektu R039 ProVaHealth „Product Validation in Health współfinansowanego ze środków programu INTERREG Baltic Sea Region.

 Materiały promocyjne są wykonywane na potrzeby realizacji projektu R039 ProVaHealth „Product Validation in Health współfinansowanego ze środków programu INTERREG Baltic Sea Region.

Informację cenową prosimy składać na załączonym formularzu ofertowym do dnia 25 stycznia 2017 r. do godziny 12:00 pocztą, osobiście w siedzibie Spółki bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej (własnoręcznie podpisana i zeskanowana oferta) na adres mailowy: bkrawczyk@gapr.pl

Zapytanie ofertowe 

Załącznik nr 1 - formularz ofertowy 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.