Aktualności

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr GAPR – MFII/2600/17/W

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr GAPR – MFII/2600/17/W w ramach projektu "Moja firma – moja niezależność II".

Wybrane oferty:
Część 1: BMD Marcin Drej, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 44,00 zł/godz.
Część 2: AMG Anna Garbat, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 69,00 zł/godz.
Część 3: BMD Marcin Drej, data wpłynięcia oferty: 21.11.2017 r., cena: 46,00 zł/godz.

Konferencja ROBOTY MEDYCZNE 2017

Zapraszamy 8-9 grudnia 2017 do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu na konferencję ROBOTY MEDYCZNE 2017

W ramach konferencji zapraszamy również serdecznie na warsztaty regionalne dotyczące wykorzystania kluczowych technologii wspomagających w medycynie, realizowanych w ramach projektu KETGATE - ekosystem umożliwiający dostęp do infrastruktury i usług dedykowanych MŚP wykorzystujących kluczowe technologie wspomagające (KET).

Wstęp wolny – prosimy o przesłanie potwierdzenia przybycia na adres: medsilesia@gapr.pl

Program konferencji

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego

Ogłaszamy nabór wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego w ramach projektu "(Nie)pełnosprawni w swojej firmie".

 

 

Znamy najbardziej innowacyjne firmy w regionie - Gala rozdania nagród Innowator Śląska 2016 już za nami!

W dniu 17 listopada 2017 r. w Gliwicach, podczas II Festiwalu Innowacji i Technologii, odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w konkursie „Innowator Śląska 2016”, połączona z panelem dyskusyjnym „Innowacje – Startupy – Rozwój – Finansowanie”. Oba wydarzenia zostały zorganizowane i sfinansowane z projektu Enterprise Europe Network w ramach programu ramowego na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw 2014-2020 COSME, jak również ze środków własnych GAPR sp. z o.o.

Nabór do projektu

Informujemy, że z dniem 20 listopada 2017 r. uruchomiliśmy nabór do projektu "Dofinansowanie usług rozwojowych dla MŚP z terenów rewitalizowanych Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego" w Punkcie Obsługi Klienta w Gliwicach. Więcej informacji i dokumenty zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej projektu pod adresem: www.psf.gapr.pl.

Ruszył nabór do projektu scale-up !

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w Gliwicach  ogłasza nabór firm zainteresowanych uzyskaniem bezpłatnych usług wspierających wejście firmy na rynki zagraniczne: szkolenia, coaching, mentoring oraz możliwość dofinansowania udziału w zagranicznej konferencji/targach w 2018 roku.

 

 2015-03-05

Spotkania Biznesowe conhIT Business Meetings w dniach 15-16 kwietnia 2015 r. w Berlinie

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. wraz z partnerami projektu Enterprise Europe Network
zaprasza firmy, instytuty badawczeoraz szkoły wyższe do udziału w kolejnej edycji Spotkań Biznesowych
conhIT Business Meetings w dniach 15-16 kwietnia 2015 r.

 

 

Targi conhIT to największa impreza obejmująca technologie informatyczne w medycynie i służbie zdrowia. Są tam prezentowane nowoczesne rozwiązania informatyczne mogące poprawić jakość opieki zdrowotnej oraz odbywa się międzynarodowa wystawa technologii, produktów i usług. Podczas targów zaprezentuje się ponad 359 wystawców w tym najważniejsze firmy działające w tej branży, odbędą się liczne spotkania i interaktywne seminaria.

Spotkania Biznesowe dają możliwość znalezienia zagranicznych partnerów handlowych i potencjalnych kooperantów w zakresie nowoczesnych technologii i projektów badawczo-rozwojowych. Podejmowane tematy to m. in.: oprogramowanie dla szpitali, ośrodków rehabilitacji i domów opieki, rozwiązania IT, sprzęt komputerowy i infrastrukturę IT, rozwiązania dotyczące komunikacji, dokumentacji i archiwizacji, telemedycyna, technologie medyczne w powiązaniu z IT, zarządzanie jakością i wiedzą. Spotkania mają formę zaaranżowanych wcześniej, półgodzinnych rozmów odbywających się w Hali nr 4.2.

Aby wziąć udział w spotkaniach należy :

1. zarejestrować się oraz zamieścić profil przedsiębiorstwa, instytucji na stronie https://www.b2match.eu/conhit2015  w zakładce register for this event;

2. w zakładce participants znajdą się wszystkie zarejestrowane międzynarodowe firmy i instytucje wraz z informacją o profilu ich działalności oraz rodzaju poszukiwanej współpracy https://www.b2match.eu/conhit2015/participants Spośród tych firm można dokonać wyboru partnerów do rozmów;

3. w indywidualnym kalendarzu on-line zarezerwować datę i godzinę spotkania z wybranymi firmami. Kalendarz można na bieżąco aktualizować;

4. 20-minutowe spotkania dwustronne odbędą się w dniach 15-16 kwietnia 2015r. w pawilonie 4.2, przy ponumerowanych stolikach.

Ważne terminy:

• Rejestracja profili potrwa do 12 kwietnia 2015 r.
• Wybór partnerów do rozmów indywidualnych od 23 marca do 12 kwietnia 2015 r.
• Spotkania odbędą się w dniach 15-16 kwietnia 2015 r.

Informacje organizacyjne:

-   darmowe bilety wstępu na targi w czasie Spotkań Biznesowych;
-   udział w umówionych wcześniej spotkaniach z zagranicznymi firmami i instytucjami;
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania w trakcie trwania targów (koszt dojazdu, noclegów w prywatnych kwaterach i wyżywienia pokrywa uczestnik).

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o kontakt: Łukasz Szojda, tel.: 32/339-31-67,
e-mail: lszojda@gapr.pl

Więcej:

conhit 2015 en.pdf

webseite practical information 2015.pdf

                                        

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.