Aktualności

RODO-Przygotuj się na zmiany! Spotkanie informacyjne dla Przedsiębiorców.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. serdecznie zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagrożeniom i wyzwaniom jakie niosą za sobą nowe regulacje prawne w ochronie danych osobowych.

Spotkanie, odbędzie się 28.02.2018r. w godz. 9.00 – 12:00 w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, Gliwice, ul. Bojkowska 37.

Wsparcie administracji w zakresie JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców

Do dużych, średnich oraz małych firm, wraz z początkiem roku dołączyli mikroprzedsiębiorcy! Tym samym w lutym po raz pierwszy wszyscy czynni podatnicy podatku VAT prześlą do administracji skarbowej JPK_VAT. Ostatnią grupą objętą obowiązkiem wysyłania pliku są mikroprzedsiębiorcy, czyli firmy zatrudniające do 10 osób (i osiągające do 2 mln euro obrotów), które składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K, także jednoosobowe działalności gospodarcze.

Hannover Messe 2018 w Hanowerze

Międzynarodowa giełda kooperacyjna dla branży przemysłowej - „Technology & Business Cooperation Days”, odbędzie się w terminie 24 – 26 kwietnia 2018 r. podczas targów Hannover Messe 2018 w Hanowerze.

Szukamy Innowatora Śląska 2017!!

Już po raz dziesiąty Górnośląska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu „Enterprise Europe Network” ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie Innowator Śląska! Niezależna Komisja Konkursowa wyłoni Innowacyjnych województwa śląskiego.

Wykorzystaj  szansę!

Oferta pracy- Specjalista w Dziale Organizacyjno - Księgowym i Finansów

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista w Dziale Organizacyjno - Księgowym i Finansów.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. LIDEREM POLSKIEGO BIZNESU 2017

Złota Statuetka i tytuł „Lidera Polskiego Biznesu”  trafiły do Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.  podczas tegorocznej  Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, która miała miejsce 27 stycznia 2018 roku w Teatrze Wielkim- Operze Narodowej w Warszawie. 

 2015-03-05

Spotkania Biznesowe conhIT Business Meetings w dniach 15-16 kwietnia 2015 r. w Berlinie

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. wraz z partnerami projektu Enterprise Europe Network
zaprasza firmy, instytuty badawczeoraz szkoły wyższe do udziału w kolejnej edycji Spotkań Biznesowych
conhIT Business Meetings w dniach 15-16 kwietnia 2015 r.

 

 

Targi conhIT to największa impreza obejmująca technologie informatyczne w medycynie i służbie zdrowia. Są tam prezentowane nowoczesne rozwiązania informatyczne mogące poprawić jakość opieki zdrowotnej oraz odbywa się międzynarodowa wystawa technologii, produktów i usług. Podczas targów zaprezentuje się ponad 359 wystawców w tym najważniejsze firmy działające w tej branży, odbędą się liczne spotkania i interaktywne seminaria.

Spotkania Biznesowe dają możliwość znalezienia zagranicznych partnerów handlowych i potencjalnych kooperantów w zakresie nowoczesnych technologii i projektów badawczo-rozwojowych. Podejmowane tematy to m. in.: oprogramowanie dla szpitali, ośrodków rehabilitacji i domów opieki, rozwiązania IT, sprzęt komputerowy i infrastrukturę IT, rozwiązania dotyczące komunikacji, dokumentacji i archiwizacji, telemedycyna, technologie medyczne w powiązaniu z IT, zarządzanie jakością i wiedzą. Spotkania mają formę zaaranżowanych wcześniej, półgodzinnych rozmów odbywających się w Hali nr 4.2.

Aby wziąć udział w spotkaniach należy :

1. zarejestrować się oraz zamieścić profil przedsiębiorstwa, instytucji na stronie https://www.b2match.eu/conhit2015  w zakładce register for this event;

2. w zakładce participants znajdą się wszystkie zarejestrowane międzynarodowe firmy i instytucje wraz z informacją o profilu ich działalności oraz rodzaju poszukiwanej współpracy https://www.b2match.eu/conhit2015/participants Spośród tych firm można dokonać wyboru partnerów do rozmów;

3. w indywidualnym kalendarzu on-line zarezerwować datę i godzinę spotkania z wybranymi firmami. Kalendarz można na bieżąco aktualizować;

4. 20-minutowe spotkania dwustronne odbędą się w dniach 15-16 kwietnia 2015r. w pawilonie 4.2, przy ponumerowanych stolikach.

Ważne terminy:

• Rejestracja profili potrwa do 12 kwietnia 2015 r.
• Wybór partnerów do rozmów indywidualnych od 23 marca do 12 kwietnia 2015 r.
• Spotkania odbędą się w dniach 15-16 kwietnia 2015 r.

Informacje organizacyjne:

-   darmowe bilety wstępu na targi w czasie Spotkań Biznesowych;
-   udział w umówionych wcześniej spotkaniach z zagranicznymi firmami i instytucjami;
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania w trakcie trwania targów (koszt dojazdu, noclegów w prywatnych kwaterach i wyżywienia pokrywa uczestnik).

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o kontakt: Łukasz Szojda, tel.: 32/339-31-67,
e-mail: lszojda@gapr.pl

Więcej:

conhit 2015 en.pdf

webseite practical information 2015.pdf

                                        

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.