Aktualności

Spotkanie informacyjne nt. Zasad finansowania szkoleń i doradztwa dla firm w ramach podmiotowego systemu finansowania w woj. śląskim

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców pt. Zasady finansowania szkoleń i doradztwa dla firm w ramach podmiotowego systemu finansowania w woj. śląskim.

Spotkanie, odbędzie się 30.05.2018r. w godz. 9:00 – 11:30 w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, Budynek 4 „Maszynownia” sala 013.

Nabór na stanowisko Specjalisty

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty w Dziale Doradztwa, Szkoleń i Marketingu Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Przedłużony nabór na Specjalistę ds. działań promocyjno-informacyjnych w projektach międzynarodowych!!!

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. z Gliwic poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. działań promocyjno- informacyjnych w projektach międzynarodowych.

Zapraszamy na spotkanie „Nauka dla Biznesu – Biznes dla Nauki – RAZEM DLA INNOWACYJNEJ GOSPODARKI”

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o., jako lider konsorcjum Obserwatorium Specjalistycznego w obszarze Technologie dla Medycyny, zaprasza 9 maja 2018 r. do Katowic na spotkanie pn. „Nauka dla Biznesu – Biznes dla Nauki – RAZEM DLA INNOWACYJNEJ GOSPODARKI”, w którym udział wezmą eksperci z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

OBRADY KAPITUŁY KONKURSOWEJ - INNOWATOR ŚLĄSKA 2017

23 kwietnia 2018 r. na terenie Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” zebrała się Kapituła Konkursowa, by omówić Deklaracje Uczestnictwa Konkursu Innowator Śląska 2017 i dokonać oceny złożonej dokumentacji pod względem merytorycznym, by w efekcie wybrać zgłoszenia do II etapu X jubileuszowej edycji Konkursu. To wcale nie było proste zadanie...

NABÓR NA STANOWISKO: -SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW MIEDZYNARODOWYCH

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. z Gliwic przedłuża nabór na stanowisko specjalisty ds. projektów międzynarodowych. Wymagane dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: bkrawczyk@gapr.pl do dnia 27. kwietnia  2018 lub złożyć osobiście/pocztą na adres Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. o ważności aplikacji decyduje data wpłynięcia dokumentów do Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

 2015-03-05

Spotkania Biznesowe conhIT Business Meetings w dniach 15-16 kwietnia 2015 r. w Berlinie

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. wraz z partnerami projektu Enterprise Europe Network
zaprasza firmy, instytuty badawczeoraz szkoły wyższe do udziału w kolejnej edycji Spotkań Biznesowych
conhIT Business Meetings w dniach 15-16 kwietnia 2015 r.

 

 

Targi conhIT to największa impreza obejmująca technologie informatyczne w medycynie i służbie zdrowia. Są tam prezentowane nowoczesne rozwiązania informatyczne mogące poprawić jakość opieki zdrowotnej oraz odbywa się międzynarodowa wystawa technologii, produktów i usług. Podczas targów zaprezentuje się ponad 359 wystawców w tym najważniejsze firmy działające w tej branży, odbędą się liczne spotkania i interaktywne seminaria.

Spotkania Biznesowe dają możliwość znalezienia zagranicznych partnerów handlowych i potencjalnych kooperantów w zakresie nowoczesnych technologii i projektów badawczo-rozwojowych. Podejmowane tematy to m. in.: oprogramowanie dla szpitali, ośrodków rehabilitacji i domów opieki, rozwiązania IT, sprzęt komputerowy i infrastrukturę IT, rozwiązania dotyczące komunikacji, dokumentacji i archiwizacji, telemedycyna, technologie medyczne w powiązaniu z IT, zarządzanie jakością i wiedzą. Spotkania mają formę zaaranżowanych wcześniej, półgodzinnych rozmów odbywających się w Hali nr 4.2.

Aby wziąć udział w spotkaniach należy :

1. zarejestrować się oraz zamieścić profil przedsiębiorstwa, instytucji na stronie https://www.b2match.eu/conhit2015  w zakładce register for this event;

2. w zakładce participants znajdą się wszystkie zarejestrowane międzynarodowe firmy i instytucje wraz z informacją o profilu ich działalności oraz rodzaju poszukiwanej współpracy https://www.b2match.eu/conhit2015/participants Spośród tych firm można dokonać wyboru partnerów do rozmów;

3. w indywidualnym kalendarzu on-line zarezerwować datę i godzinę spotkania z wybranymi firmami. Kalendarz można na bieżąco aktualizować;

4. 20-minutowe spotkania dwustronne odbędą się w dniach 15-16 kwietnia 2015r. w pawilonie 4.2, przy ponumerowanych stolikach.

Ważne terminy:

• Rejestracja profili potrwa do 12 kwietnia 2015 r.
• Wybór partnerów do rozmów indywidualnych od 23 marca do 12 kwietnia 2015 r.
• Spotkania odbędą się w dniach 15-16 kwietnia 2015 r.

Informacje organizacyjne:

-   darmowe bilety wstępu na targi w czasie Spotkań Biznesowych;
-   udział w umówionych wcześniej spotkaniach z zagranicznymi firmami i instytucjami;
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania w trakcie trwania targów (koszt dojazdu, noclegów w prywatnych kwaterach i wyżywienia pokrywa uczestnik).

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o kontakt: Łukasz Szojda, tel.: 32/339-31-67,
e-mail: lszojda@gapr.pl

Więcej:

conhit 2015 en.pdf

webseite practical information 2015.pdf

                                        

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.