GAPR

Konferencja ROBOTY MEDYCZNE 2017

Zapraszamy 8-9 grudnia 2017 do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu na konferencję ROBOTY MEDYCZNE 2017

W ramach konferencji zapraszamy również serdecznie na warsztaty regionalne dotyczące wykorzystania kluczowych technologii wspomagających w medycynie, realizowanych w ramach projektu KETGATE - ekosystem umożliwiający dostęp do infrastruktury i usług dedykowanych MŚP wykorzystujących kluczowe technologie wspomagające (KET).

Wstęp wolny – prosimy o przesłanie potwierdzenia przybycia na adres: medsilesia@gapr.pl

Program konferencji

Za nami spotkanie otwierające projekt i pierwsza wizyta studyjna

Podczas spotkania dyskutowano na temat modelu wzorcowego dla sieci usług dedykowanych MŚP w obszarze kluczowych technologii wspomagających, każdy z Partnerów projektu przedstawiał aktualne infomacje i działania prowadzone w swoim kraju w zakresie KET (Key Enabling Technologies) – Kluczowych Technologii Wspomagających.

W drugim dniu spotkania byliśmy uczestnikami wizyty studyjnej u jednego z Partnerów Stowarzyszonych Projektu: “Hahn-Schickard”

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.