GAPR

 

 

 

 

 

 

 

 Konkurs Innowator Śląska 2015

 

Konkurs ma charakter otwarty i organizowany jest po raz ósmy przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

Innowator Śląska objęty jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego w ramach marki INNOSILESIA.

Do konkursu mogą przystąpić podmioty w czterech kategoriach:

  • mikroprzedsiębiorca
  • mały przedsiębiorca
  • średni przedsiębiorca
  • instytucja sektora badawczo-rozwojowego

Uczestnicy Innowatora Śląska muszą wykazać się udokumentowanym wprowadzeniem na rynek innowacyjnego produktu, technologii lub usługi w okresie ostatnich trzech lat.  

Konkurs ma na celu 

promowanie innowacji wprowadzanych przez podmioty z województwa śląskiego, poprawę wizerunku regionu poprzez pokazanie dobrych praktyk oraz zachęcanie do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych.

Konkurs Innowator Śląska daje możliwość 

przedstawienia dobrych praktyk oraz innowacyjnych osiągnięć lokalnych przedsiębiorstw oraz instytucji. Chcemy, aby pokazane szerszej grupie odbiorów sukcesy uczestników konkursu stały się również dla innych inspiracją do innowacyjnych działań.

Zwycięzców konkursu 

wybierze Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, przedstawicieli nauki oraz instytucji pozarządowych, związanych z rozwojem i promocją regionu.

Wyniki finału konkursu 

zostaną przedstawione na specjalnie zorganizowanej gali z udziałem mediów, przedstawicieli biznesu, samorządu, organizacji gospodarczych oraz uczestników konkursu i innych zaproszonych gości, która odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych „Intarg” w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniu 14 czerwca 2016 r.

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.