GAPR

Tomasz Gardian 

Ogrody Przedsiębiorczości

przedsiębiorca, konsultant, mentor startupowy. Lider i założyciel Ogrodów Przedsiębiorczości i Fabryki Startupów. Menedżer projektu Rozwiń Biznes.

Z wieloletnim doświadczeniem w branży doradczej i szkoleniowe w zakresie zarządzania, sprzedaży i wdrażania innowacji. Pasjonat nowych technologii i innowacji, lokalny patriota, człowiek o nieprzeciętnej energii do działania.


Przemysław Ziemski 

SPIN-US Sp. z o.o.

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku biotechnologia. Od ponad 5 lat zaangażowany w działania w zakresie transferu technologii, komercjalizacji wyników prac B+R. Wyróżniony jako członek zespołu Pomysłodawców w konkursie Polski Produkt Przyszłości PARP 2013 oraz Polski Wynalazek TVP 2014 za projekt „Automatycznego Biodetektora Toksyczności Ogólnej Wody”. Doświadczenie w zakresie transferu wiedzy oraz projektów B+R zdobywał w ramach pracy w śląskich Uczelniach a obecnie w spółce celowej Uniwersytetu Śląskiego SPIN-US sp. z o.o.. Uczestniczył w wielu szkoleniach i konferencjach z zakresu inwestycji venture capital, wdrażania innowacji.


 

Jacek Bialik 

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Jacek Bialik jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Jego kariera zawodowa od dwudziestu jeden lat jest związana z największą spośród podstref KSSE S.A, zarządzającą gruntami o powierzchni ponad 1000ha, na których inwestycje o wartości 12,9 mld zł realizuje ponad 110 przedsiębiorców. W tym czasie pracował na stanowisku specjalisty do spraw infrastruktury, koordynując i nadzorując prace zespołów realizujących projekty infrastrukturalne i budowlane a także odpowiadając za obsługę inwestorów.

Wiceprezes, członek Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. (KSSE S.A.), prezes podstrefy gliwickiej.


 

Tomasz Jach 

Uniwersytet Śląski

 

Pracownik Instytutu Informatyki, na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego. Jego zainteresowania naukowe obejmują obszary sztucznej inteligencji, systemów ekspertowych oraz data miningu. Aktualnie prowadzi również zajęcia związane z programowaniem, zarówno desktopowym, mobilnym jak i webowym.


Sylwia Rudek-Matuszczak – zdjęcie

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z.o.o.

Dyrektor działu doradztwa, szkoleń i marketingu w Górnośląskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, gdzie wynegocjowała wiele doskonałych projektów unijnych. Kieruje działem odpowiedzialnym za wspieranie przedsiębiorczości i rozwój społeczno-gospodarczy.   Doświadczony członek Komisji Oceny Wniosków oraz Komisji Rekrutacyjnych powoływanych w ramach projektów unijnych dotyczących finansowego wsparcia przedsiębiorców. Ekspert na liście Członków Komisji Oceny Projektów w obszarze Zatrudnienia. Członek Komitetu Sterującego Regionalnej Strategii Innowacji.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.