GAPR

Nowy Inkubator Nowych Gliwic Górnoślaskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju 

Inkubatory przedsiębiorczości mają na celu wspieranie małej, średniej przedsiębiorczości, dzięki czemu wpływają na kształtowanie lokalnej gospodarki oraz zwiększenie liczby miejsc pracy. Działalność inkubatorów skierowana jest do osób, które planują bądź rozpoczynają działalność gospodarczą.

 

Nowy Inkubator Nowych Gliwic Górnoślaskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju to 3-kondygnacyjny budynek o powierzchni 4577m2, z 20 lokalami o powierzchniach 45 m2 lub około 100 m2, zapleczem socjalnym i własną serwerownią. Po zakończeniu inwestycji w czerwcu 2012 r. Przedsiębiorcy zakupili lokale na preferencyjnych warunkach wpłacając tylko 1 % wartości swojej nieruchomości spłata pozostałej części należności została rozłożona w nieoprocentowanych ratach na 5 lat. Inkubator „zasiedlili” inwestorzy prowadzący działalność z zakresu nowych technologii (np. IT, projektowanie obiektów energetycznych).

 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.