GAPR

Punkt Informacji Europejskiej

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Śląsk rozpoczął swoją działalność w styczniu 2013 r.  Celem Punktu jest zapewnienie mieszkańcom regionu bezpłatnego dostępu do informacji, pobudzanie dyskusji na tematy związane z Unią Europejską, odpowiedzi na pytania dotyczące instytucji UE, jej ustawodawstwa, polityk oraz możliwości ubiegania się o dofinansowanie z projektów funduszy unijnych.
W ramach Punktu organizowane są debaty z udziałem posłów do Parlamentu Europejskiego, a także różnego rodzaju szkolenia, warsztaty i konkursy dla dzieci i młodzieży o tematyce Unii Europejskiej.

Instytucją prowadzącą Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct  – Śląsk jest Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. , który została wyłoniona przez Komisję Europejską do otrzymania dotacji na prowadzenie Punktu.

 


http://europedirect-slask.gapr.pl

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.