GAPR

 

RYBNICKI   INKUBATOR   TECHNOLOGICZNY   (RIT)  

stanowi   nieruchomość   biurowa   położona w centralnej część Rybnika przy ul. Jankowickiej 23/25, oddalona ok. 60 km od Katowic,  ok. 10 km od autostrady A1 węzeł Rowień oraz 25 km od A4. Na działce powierzchni 0,9115 ha znajduje się trzy segmentowy budynek biurowy o powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 4 900 m2, kompleks garażowy, a także parkingi i obiekty małej architektury.

Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości sp. z o.o. w Rybniku, w ramach RIT oferuje kompleksowe usługi dla przedsiębiorców  z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, polegających na udostępnianiu infrastruktury technicznej stwarzającej dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej na terenie miasta Rybnika.

GAPP sp. z o.o. aktualnie prowadzi działalność usługową polegającą głównie na usługach najmu pomieszczeń biurowych, piwnicznych, sal konferencyjnych (mała i duża sala konferencyjna), miejsc parkingowych, garaży, wiat oraz odsprzedaży usług dostępu do sieci internetowej  i telefonicznej.


W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.