GAPR

 

RYBNICKI   INKUBATOR   TECHNOLOGICZNY   (RIT)  

stanowi   nieruchomość   biurowa   położona w centralnej część Rybnika przy ul. Jankowickiej 23/25, oddalona ok. 60 km od Katowic,  ok. 10 km od autostrady A1 węzeł Rowień oraz 25 km od A4. Na działce powierzchni 0,9115 ha znajduje się trzy segmentowy budynek biurowy o powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 4 900 m2, kompleks garażowy, a także parkingi i obiekty małej architektury.

Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A. w Rybniku, w ramach RIT oferuje kompleksowe usługi dla przedsiębiorców  z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, polegających na udostępnianiu infrastruktury technicznej stwarzającej dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej na terenie miasta Rybnika.

GAPP S.A. aktualnie prowadzi działalność usługową polegającą głównie na usługach najmu pomieszczeń biurowych, piwnicznych, sal konferencyjnych (mała i duża sala konferencyjna), miejsc parkingowych, garaży, wiat oraz odsprzedaży usług dostępu do sieci internetowej  i telefonicznej.


W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.