GAPR

 

Fundusz Pożyczkowy prowadzony przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. stanowi atrakcyjną alternatywę zewnętrznego finansowania dla przedsiębiorstw sektora MŚP z siedzibą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Pierwotnie Fundusz działał w ramach Górnośląskiej Agencji Promocji Przedsiębiorczości S.A. z siedzibą w Katowicach, gdzie udzielano unijnego wsparcia finansowego podmiotom gospodarczym.

Celem funkcjonowania funduszu GAPR sp. z o.o. jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez udzielanie niskooprocentowanych pożyczek. Uzyskana pożyczka może zostać wykorzystana na wiele sposobów, począwszy od remontu i adaptacji pomieszczeń, poprzez zakup towarów handlowych, a kończąc na zakupie nieruchomości oraz maszyn i urządzeń.

Fundusz akceptuje większość powszechnie znanych form zabezpieczeń pożyczek, co pozwala na uzyskanie dofinansowania jak największej grupie przedsiębiorców.

Nie pobieramy opłat za rozpatrzenie wniosku o udzielenie pożyczki oraz wcześniejszą spłatę!

GAPR sp. z o.o. zarejestrowana jest w Krajowym Systemie Usług (KSU) w zakresie usług finansowych - udzielanie pożyczek. Fundusz pożyczkowy współpracujący z KSU zobowiązany jest do utrzymywania określonego standardu usługi finansowej. Musi on spełniać wymagania w zakresie potencjału technicznego, ekonomicznego, mieć wdrożony system zarządzania jakością obejmujący usługi finansowe polegające na udzielaniu pożyczek, jak również przestrzegać zasad etyki zawodowej. Specjaliści świadczący systemowe usługi pożyczkowe, spełniają ściśle określone warunki, zapisane w standardzie usług pożyczkowych co do poziomu ich wykształcenia, doświadczenia zawodowego, znajomości języków obcych oraz stałego rozwijania swoich kompetencji.

GAPR sp. z o.o. od dnia 11 sierpnia 2014 r. jest członkiem Śląskiego Klastra Finansowego (ŚKF).

 

 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.