logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

(30.05.23) Jak cyfryzacja może zwiększać produktywność i generować oszczędności w firmie? Webinarium PFR & DigitalPoland

pobierz pdf
💡TEST DOJRZAŁOŚCI CYFROWEJ:
Dużo mówi się o potencjale sztucznej inteligencji dla biznesu, a tylko 40% polskich firm z sektora MŚP osiągnęło co najmniej podstawowy poziom wskaźnika wykorzystania technologii cyfrowych (średnia unijna 55%).
Dlatego Polski Fundusz Rozwoju (PFR) wraz z Fundacja Digital Poland stworzyli „Test Dojrzałości Cyfrowej” – bezpłatne narzędzie, które w łatwy i szybki sposób pozwoli organizacji na sprawdzenie, na jakim poziomie znajduje się w kwestii cyfryzacji. Jego premiera nastąpi już 30.05 podczas wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy!
Wyniki Testu będą wsparciem nie tylko w określeniu obszarów dojrzałości cyfrowej, ale również w podjęciu kolejnych kroków w procesie digitalizacji, w sposób dojrzały oraz uporządkowany. Pomoże wybrać narzędzia cyfrowych wspierające rozwój w obszarach: marketingu i sprzedaży, zarządzania przedsiębiorstwem, zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa, zarządzania kapitałem ludzkim oraz wsparcia procesów rozwoju produktu.