Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

GAPR wyróżniony podczas Śląskiej Gali BCC

pobierz pdf

W niedzielę 9 września na terenie Zameczku Myśliwskiego w Promnicach odbyła się 23 Śląska Gala Business Centre Club.

Wśród zaproszonych gości znalazły się znane osobistości świata biznesu, polityki i kultury. W atmosferze niedzielnego pikniku wręczono nagrody dla liderów śląskiego biznesu – Cezary Śląskiego Biznesu. Firmom, które utrzymały wiodącą pozycję na rynku Kapituła przyznała Diamenty do zdobytych wcześniej statuetek. Wśród laureatów znalazła się Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. Ponadto Pan Prezes Bogdan Traczyk został uhonorowany i odznaczony złotą odznaką za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

Śląska Gala BCC to wydarzenie promujące przedsiębiorców, którzy w swoich działaniach kierują się również społeczną odpowiedzialnością biznesu, dostrzegają potrzeby biedniejszych i wyciągają do nich pomocną dłoń. Po raz pierwszy podczas Gali zostały wręczone Śląskie Medale Solidarności Społecznej, będące podziękowaniem dla przedsiębiorców znanych ze swojej działalności charytatywnej i zaangażowania społecznego. Wśród odznaczonych znalazł się również Prezes Bogdan Traczyk

„Na bazie własnego doświadczenia oraz sukcesów firmy, Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. czuje się szczególnie zobowiązana do pomocy ludziom potrzebującym, co na stałe zakorzeniło się w filozofii firmy. Podejmowane działania charytatywne, edukacyjne i kulturalne dają nam dużo satysfakcji, przyjemności i dumy.”

Misją BCC jest budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy, jako człowieka uczciwego i działającego na rzecz potrzebujących. Podczas Gali  Prezes Bogdan Traczyk przekazał Fundacji Integracji Kultury czek na realizacją Festiwalu Palm JAZZ.