logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Webinarium „SMART_watch Post 2020 Smart Specialisation”

pobierz pdf

Czym są inteligentne specjalizacje? Czy nasz region posiada strategię ich wprowadzania? Jak wzmacniać innowacyjność i wzrost gospodarczy dla lepszego rozwoju województwa śląskiego? Między innymi tymi kwestiami zajmuje się projekt SMART_watch, którego Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju jest liderem. Już w najbliższy wtorek, 28 kwietnia, odbędzie się otwarte webinarium, podczas którego partnerzy projektu, specjaliści z zakresu S3 oraz uczestnicy, będą rozmawiać na temat przyszłości inteligentnych specjalizacji w nowym okresie finansowania Unii Europejskiej.

 

 

Celem spotkania jest wypracowanie poprzez dyskusję uczestników mechanizmów i rzetelnych wskaźników, które w ramach innowacyjnego podejścia poszerzają i ulepszają systemy monitorowania S3. Uczestnicy dowiedzą się również o działaniach pilotażowych w zakresie inteligentnej specjalizacji i współpracy międzyregionalnej w latach 2021-2027.

Spotkanie poprowadzą: Ricard Esparza Masana z Uniwersytetu w Barcelonie oraz Jitka Vocaskova z DG Regio.

Webinarium będzie mieć charakter warszatatowy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja (pod tym linkiem).

Agenda spotkania