Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

XVI Kongres Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej oraz MedicaSilesia Meetings 2019

pobierz pdf

Serdecznie zapraszamy na XVI Kongres Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej oraz MedicaSilesia Meetings 2019, który odbędzie się w dniach 12-15 czerwca w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”.

 

Kongres, organizowany przez Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach we współpracy z Polskim Towarzystwem Fizyki Medycznej, Górnośląską Agencją Przedsiębiorczości i Rozwoju oraz Oddziałem Śląskim Polskiego Towarzystwa Badań Radiacyjnych i Fizyki Medycznej, stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń naukowych i biznesowych. W ramach wydarzenia odbędzie się m.in.: konferencja naukowa poświęcona radioterapii, a także spotkania Sekcji Radioterapii PTFM oraz dedykowana przedsiębiorcom MedicaSilesia Meetings 2019, w ramach której będziemy prezentować nasze działania w obszarze projektu Medtech4Europe

Wydarzenie MedicaSilesia Meetings 2019, za które odpowiada nasza Spółka organizowane jest pod hasłem „Inteligentna Specjalizacja – Medycyna – jako potencjał eksportowy regionu, kluczowe technologie jutra”. Będzie to już czwarte międzynarodowe spotkanie przedstawicieli branży medycznej. Obejmie ono konferencję w formie paneli eksperckich, wystawę innowacyjnych rozwiązań z zakresu medycyny oraz debaty poświęcone m.in. budowaniu strategii umiędzynarodowienia branży medycznej, robotom w służbie zdrowia czy też znaczeniu biobanków i laboratoriów biozgodności.

Dodatkowo, w ramach sesji BiznesMixer, zostaną zorganizowane spotkania poświęcone innowacjom w dziedzinie medycyny, których celem jest wymiana, budowanie i podtrzymywanie kontaktów biznesowych, a także wspólne dzielenie się wiedzą. My będziemy dzielić się szczególnie naszymi doświadczeniami w obszarze wsparcia infrastruktury medtech i planów dotyczących udoskonalenia instrumentów wsparcia, dla których inspiracji szukamy w ramach projektu Medtech4Europe.