Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Zapraszamy na darmowe szkolenie „Deklaracja zgodności i oznakowanie CE dla wyrobów medycznych”

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w Gliwicach, realizująca projekt Enterprise Europe Network ma zaszczyt zaprosić Państwa na BEZPŁATNE szkolenie online „Deklaracja zgodności i oznakowanie CE dla wyrobów medycznych”

 

12 maja 2021r.

godz. 10:00

FORMA SZKOLENIA:
szkolenie online przeprowadzone przy wykorzystaniu platformy ZOOM.

EKSPERT: Wojciech Piotrowski
Współpracujący z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji S.A. trener, wykładowca, konsultant z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Jego specjalnością są systemy zarządzania, w tym zarządzania jakością dla producentów wyrobów medycznych.

REJESTRACJA do dnia poprzedzającego szkolenie, tzn. 11.05.2021r.

!UWAGA!

W dniu 4.05 przekroczyliśmy limit osób zapisanych na szkolenie. Wszyscy Ci, którzy zapisali się po tej dacie, zostaną wpisani na listę rezerwową.
Prosimy o informację, jeśli ktoś chce zrezygnować z udziału w wydarzeniu – dzięki temu osoby z listy rezerwowej będą mogły wziąć udział w szkoleniu.

Formularz rejestracyjny 

Agenda spotkania

• Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
• Każdorazowo w szkoleniu mogą wziąć udział max. dwie osoby z jednej organizacji.
• W dniu poprzedzającym dane szkolenie, na adresy e-mail podane w zgłoszeniu, zostanie przesłany link niezbędny do prawidłowego dołączenia do wydarzenia.
• Zakazuje się wykorzystywania wszelkich autorskich materiałów szkoleniowych (np. prezentacje, studia przypadku itp.) oraz nagrywania transmisji z wydarzenia do celów zarobkowych.
• Materiały szkoleniowe zostaną przekazane po zakończeniu szkolenia.

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELA:
Agnieszka Hajdas: tel.: +48 537 159 565; e-mail: ahajdas@gapr.pl