Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcejpl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Zaproszenie – branżowe warsztaty regionalne w ramach projektu MedTech4Europe

pobierz pdf

Serdecznie zapraszamy do udziału w regionalnych warsztatach branżowych, które odbędą się w ramach projektu MedTech4Europe 7 czerwca 2019 w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”, ul. Bojkowska 37, Gliwice, budynek nr 4 – maszynownia, sala 013)

 

Celem warsztatów będzie przedstawienie i dyskusja nad katalogiem dobrych praktyk opracowanych w ramach projektu. Dobre praktyki zawierają propozycje dotyczące projektów, działań, inicjatyw, mechanizmów wspierających infrastrukturę medtech, które mogą stanowić inspirację dla naszego regionu. W ramach tej części warsztatów zebrane zostaną opinie na temat dokumentu i ewentualne propozycje dotyczące zgłoszenia nowych propozycji z województwa śląskiego. W ramach warsztatów przedstawione zostaną możliwości wdrażania programów zdrowotnych w zakresie rehabilitacji leczniczej, ułatwiających powroty do pracy i utrzymanie zatrudnienia we współpracy z pracodawcami i zagadnienia dotyczące specyfiki konkursu 08.03.02-IZ.01-24-311/19 (wdrażanie Regionalnego programu rehabilitacji osób z chorobami układu krążenia na lata 2019-2022).

 

Na spotkaniu przedstawione zostaną procedury wyboru projektów, wypełnienia wniosku o dofinansowanie, wybrane zagadnienia dotyczące kwalifikowalności wydatków.

Agenda spotkania

Formularz zgłoszeniowy