GAPR

Fundusze Poręczeniowe współpracujące z Funduszem Pożyczkowym GAPR sp. z o.o.:

  • Śląski Regionalny Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach

https://www.rfp.pl/

Śląski Regionalny Fundusz Poręczeniowy spacjalizuje się w udzielaniu poręczeń kredytów i pożyczek dla mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw mających siedzibę na terenie województwa śląskiego. ŚRFP jest największym tego typu podmiotem w województwie, jedynym o zasięgu regionalnym. Instytucja działa w ramach Krajowego Systemu Poręczeń i Gwarancji Kredytowych dla Małych
i Średnich Przedsiębiorstw.

  • Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o.
     z siedzibą w Szczecinie

http://www.fundusz.szczecin.pl

Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o. powstała poprzez przekształcenie dawnego „Funduszu Wspierania Rozwoju Gospodarczego Miasta Szczecina” Sp. z o.o. powstałego w 2002 roku z inicjatywy Gminy Miasto Szczecin.Fundusz udziela poręczeń na zabezpieczenie kredytów/pożyczek zaciąganych przez mikro, małych i średnich przedsiębiorców zarejestrowanych lub/i prowadzących działalność na terenie Szczecina oraz w gminach bezpośrednio graniczących z Gminą Miasto Szczecin (Dobra Szczecińska, Goleniów, Gryfino, Kobylanka, Kołbaskowo, Police, Stare Czarnowo).

Dzięki poręczeniom możliwe jest uzyskanie pożyczki  w sytuacji, gdy posiadane i proponowane przez przedsiębiorcę formy zabezpieczenia spłaty kredytu lub pożyczki są dla instytucji finansowej niewystarczające. Poręczenie jest szybką i nieskomplikowaną formą dodatkowego zabezpieczenia kredytu.

  • Finare Group z siedzibą w Szczecinie

     http://finare.pl/

Finare Group to niezależne doradztwo finansowe zajmujące się pozyskiwaniem pożyczek unijnych dla firm, ubezpieczeniami, kredytami, inwestycjami oraz leasingiem dla firm.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.