GAPR

Filmy

 

Piknik Lotniczy- Gliwice

28 sierpnia 2016 r. na gliwickim lotnisku odbył się Piknik Lotniczy, w ramach którego świętowno 100-lecie lotniska w Gliwicach i 60-lecie Aeroklubu Gliwickiego. 

_9Yw_JMm2cU

Startuje realizacja projektu - Nowe Gliwice II

Reportaż dotyczący rewitalizacji dawnych terenów Fabryki Drutu

x2v3ofrnsbU

Relacji filmowa z Gali Rozdania Nagród w konkursie Innowator Śląska 2015 organizowanego przez projekt Enterprise Europe Network działający w GAPR sp. z o.o., która odbyła się podczas Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych „Intarg” w dniu 14 czerwca 2016 r.

9RasVVyguFg

 

Wywiad z Hanną Banaszak, którą gościliśmy na NOWYCH GLIWICACH

"Ja takie miejsca uwielbiam, przede wszystkim dlatego, że jestem też fotografem, a to są cudowne miejsca do robienia kadrów..." - tak o Nowych Gliwicach powiedziała Hanna Banaszak, którą usłyszeliśmy 11 czerwca 2016 roku u podnóża Cechowni w towarzystwie Krzysztofa Kobylińskiego.

bELUf-75sq4

 

Reportaż z Design Thinking

iCgtXIsQ8lc

 

Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

ulq7xtn8mMg

 

Gliwice - Gapr (youtube.com)

O9EosyqX9xM

 

Gliwice - GAPR (youtube.com)

 iJ4cK1g_IB4

 

Relacja z XX Śląskiej Gali BCC

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. uczestniczyła w XX Gali BCC- największym tego typu przedsięwzięciu regionalnym, gromadzącym nie tylko elity biznesowe, finansowe, polityczne, ale także medyczne i kulturalne. To nie tylko spotkanie towarzyskie, ale forma współczesnego współistnienia środowisk, nawiązania współpracy między nimi oraz forum wymiany poglądów.

Jak powiedział Eugeniusz Budniok, kanclerz katowickiej BCC, pomysłodawca gali i wyróżnień- "Śląskie gale słyną z wyjątkowej oprawy muzycznej i dobrej kuchni. Słowem prestiżowo i światowo. Stanowimy forum biznesu, z którym każdy musi się liczyć."

IIneUZjZkqg

 

Prezentacje

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reportaż z Design Thinking

W Gliwicach 4 i 5 listopada 2015 r. odbyły się dwudniowe bezpłatne warsztaty "Kreatywne projektowanie metodą Design Thinking produktów dla osób z dysfunkcją ruchową" w ramach ogólnopolskiego festiwalu myślenia projektowego - Design Thinking Week 2015, opartego na pracy warsztatowej. W pierwszym tygodniu listopada miał miejsce w 13 różnych miastach Polski. Podczas warsztatów interdyscyplinarne zespoły podjęły próbę rozwiązania wybranych problemów społeczności lokalnych i w praktyce poznają podstawy myślenia projektowego.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.