logo unii

pl / en

BIP

Nabór fiszek zgłoszeniowych do projektu „Wsparcie osób dorosłych z subregionu centralnego województwa śląskiego w zakresie nabywania zielonych kompetencji/kwalifikacji” (10.17. FESL)

pobierz pdf

Informujemy, że w dniu dzisiejszym rozpoczynamy siódmy nabór fiszek zgłoszeniowych do projektu „Wsparcie osób dorosłych z subregionu centralnego województwa śląskiego w zakresie nabywania zielonych kompetencji/kwalifikacji”.

 

Jaki jest termin składania fiszek? 

Od 20.01.2025 do 24.01.2025. Nie rozpatrujemy fiszek złożonych poza tym terminem! Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia!

Nabór dotyczy usług rozwojowych typu szkolenie/certyfikacja/walidacja, dzięki którym uzyskasz zielone kwalifikacje/ kompetencje.

 

Jak zgłosić się do projektu:

  1. Zapoznaj się z Regulaminem naboru do projektu oraz listą dokumentów, które należy dostarczyć na kolejnym etapie rekrutacji.
  2. Wypełnij fiszkę, którą znajdziesz w zakładce NABÓR. 
  3. Sprawdź czy prawidłowo uzupełniłeś/aś wszystkie dane (np. imię i nazwisko w odpowiednich rubrykach, prawidłowy adres e-mail, kod oraz miejscowość).
  4. Wybierz przycisk „Wyślij”.
  5. Pobierz fiszkę w formacie PDF
  6. Podpisz fiszkę elektronicznie (podpis zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny lub podpis osobisty) – sprawdź instrukcję w zakładce Podpis elektroniczny – instrukcja lub skontaktuj się z naszym konsultantem 534 657 310.
  7. Wyślij fiszkę na adres 1017centralny@gapr.pl

 

Jedna osoba może złożyć tylko jedną fiszkę zgłoszeniową w niniejszym naborze. W przypadku powtórnej wysyłki fiszki przez tę samą osobę, weryfikowana jest tylko fiszka, która jako pierwsza w kolejności wpłynęła na konto e-mailowe operatora. Operator nie weryfikuje pozostałych fiszek.

 

Nabór kierujemy wyłącznie do osób, które:

  • stale zamieszkują (min. 3 miesiące od dnia złożenia fiszki) lub pracują na terenie subregionu centralnego – w pkt 7 fiszki wpisz zarówno KOD POCZTOWY jak i MIEJSCOWOŚĆ (Subregion centralny województwa śląskiego: powiaty: będziński, bieruńsko-lędziński, gliwicki, lubliniecki, mikołowski, pszczyński, tarnogórski, zawierciański, miasta na prawach powiatu: Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze)

(Sprawdź listę miast/gmin)

  • w ramach projektu skorzystają z usług rozwojowych prowadzących do nabycia zielonych kwalifikacji/ kompetencji potrzebnych w zielonych miejscach pracy w celu budowy zielonej gospodarki – deklarujesz w pkt 10 fiszki (pamiętaj, jeśli na etapie wyboru usługi nie spełnisz tego warunku to umowa uczestnictwa zostanie z Tobą rozwiązana)

Dodatkowo informujemy jeżeli chcesz zdobyć punkty na etapie rekrutacji:

  • Zaznaczenie odpowiedzi „tak” w pytaniach 12-14 wiąże się z koniecznością dostarczenia na etapie składania formularza zgłoszeniowego odpowiedniego dokumentu potwierdzającego dany status. Jeżeli zaznaczysz odpowiedź przy którymkolwiek pytaniu a nie dostarczysz wymaganych dokumentów, Twój wniosek o udział w projekcie zostanie odrzucony a Ty nie zostaniesz zakwalifikowany/a do projektu. Najpierw sprawdź  jakie dokumenty należy dostarczyć –Regulamin naboru do projektu.
  • Pytanie 14 dotyczy osób stale zamieszkujących na terenach subregionu centralnego, na których wprowadzono stan klęski żywiołowej (powiat pszczyński).
  • Jeśli zaznaczysz odpowiedź „tak” w pytaniach 15-16, a na etapie wyboru usługi nie będziesz spełniać tego warunku to umowa uczestnictwa zostanie z Tobą rozwiązana.
  • W przypadku odpowiedzi „tak” w pytaniu 15 wiedz, że zakres Twojej usługi rozwojowej musi być powiązany z obszarami technologicznymi wskazanymi w Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030 oraz Programie Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego na lata 2019-2030, tzn. musi być związany z technologiami: medyczną, energetyczną i górniczą, dla ochrony środowiska, informacyjną i telekomunikacyjną, a także produkcją i przetwarzaniem materiałów, transportem i infrastrukturą transportową, przemysłem maszynowym, samochodowym, lotniczym i górniczym oraz nanotechnologiami i nanomateriałami.
  • Jeśli zaznaczysz odpowiedź „tak” w pytaniu 16, a na etapie wyboru usługi nie będziesz spełniać tego warunku to umowa uczestnictwa zostanie z Tobą rozwiązana. Dodatkowo wiedz, że Twój udział w usłudze musi zakończyć się pozytywnym wynikiem egzaminu i uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego nabycie kwalifikacji. W innym przypadku nie dofinansujemy wybranej przez Ciebie usługi. Twoja karta usługi powinna zawierać egzamin oraz opis kwalifikacji.

 

W fiszce należy podać adres dla prawidłowo funkcjonującej i na bieżąco monitorowanej skrzynki e-mail, wraz ze wszystkimi jej folderami, np. spam.

Jednocześnie przypominamy, że projekt  wdrażany jest z zastosowaniem podejścia popytowego, z wykorzystaniem Bazy Usług Rozwojowych. Uczestnik ma prawo do samodzielnego wyboru rodzaju kursu i wykonawcy usługi rozwojowej. Nie prowadzimy rekrutacji z udziałem przedsiębiorstw oraz z udziałem firm szkoleniowych.

 

W przypadku pytań – skontaktuj się z nami:

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:  534657310
e-mail:  1017centralny@gapr.pl