Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

15. edycja konkursu Śląska Rzecz właśnie rusza – Zamek Cieszyn zaprasza!

pobierz pdf

15-ta edycja konkursu ŚLĄSKA RZECZ właśnie rusza!

 

Zamek Cieszyn zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie konkursu Śląska Rzecz.
Zdajemy sobie sprawę w jak trudnym momencie ogłaszamy nabór, jednak wierzymy, że mądre i odpowiedzialne projektowanie jest tym,
czego potrzebujemy w zmieniającej się – nie zawsze na lepsze – rzeczywistości.

Żeby ułatwić Wam zadanie, uprościliśmy procedurę zgłoszeniową, a udział w konkursie jest bezpłatny!

Ruszaj z nami i Ty, wypełniając zgłoszenie!

 

Na zgłoszenia czekamy do 15.06.2020 r.

Regulamin i informacje na: www.zamekcieszyn.pl

Formularz zgłoszeniowy: http://rejestracja.slaskarzecz.pl/

Osoba do kontaktu: Halina Gadomska-Brzóska, hgadomskabrzoska@zamekcieszyn.pl,

tel. 33 851 08 21 wew. 35 lub 508 200 248

 

Nie jesteście jeszcze przekonani? Oto, podpowiedź dlaczego warto ruszyć (oczywiście wirtualnie) do konkursu Śląska Rzecz:

  1. Docenia on odwagę myślenia poza schematami i gotowość poszukiwania rozwiązań, poprawiających jakość codziennego życia. Jego uczestnicy to „twórcy lepszej codzienności”.
  2. Nagrody i nominacje to potwierdzenie najwyższej jakości, a także certyfikat dbałości o ludzi – widzów, klientów, mieszkańców.
  3. To jedyny regionalny konkurs designu, promujący lokalność zgodnie z ideą: myśl globalnie, działaj lokalnie. Nagrodzone i wyróżnione projekty to najlepsze przykłady na świadomość i dumę z lokalnych zasobów.
  4. Liczą się w nim nie tylko dobre pomysły, ale też jakość ich wdrożenia, bo dostrzega się potrzeby ludzi korzystających ze zgłoszonych projektów.
  5. Konkurs pokazuje, że design to skuteczne narzędzie, pozwalające wyróżniać się na rynku, szybciej dostosowywać się do zmian i reagować na oczekiwania odbiorców.
  6. Doceniana jest praca zespołowa – nagradzane są obie strony procesu, czyli projektanci oraz firmy lub instytucje wdrażające.
  7. Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne! Jedyny koszt jaki ponoszą uczestnicy wiąże się z przywiezieniem / przysłaniem organizatorom zgłaszanego projektu.
  8. Przygotowanie zgłoszenia nie jest skomplikowane i nie zajmujedużo czasu. Wystarczy wypełnić formularze on-line.

 

Informacje także na: https://www.facebook.com/SlaskaRzecz/