logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

(31.03.23) Cyberbezpieczeństwo wyrobów medycznych

pobierz pdf

🗃 ⚕

W obecnych czasach cyberbezpieczeństwo staje się jednym z najważniejszych zagadnień dla branży wyrobów medycznych. Ryzyko ataków na systemy informatyczne związane z medycyną jest coraz większe, a to z kolei stanowi zagrożenie dla pacjentów i osób zaangażowanych w opiekę zdrowotną.

Dlatego też z przyjemnością zapraszamy do uczestnictwa w webinarze, podczas którego zostaną omówione najważniejsze regulacje prawne związane z cyberbezpieczeństwem wyrobów medycznych. Wydarzenie poprowadzi Błażej Wągiel – radca prawny w Kancelarii IPSO LEGAL, specjalizujący się w obsłudze podmiotów z branży wyrobów medycznych oraz twórca projektu MDR Help Point (https://lnkd.in/egJwQ5G5).

To wydarzenie jest przeznaczone nie tylko dla członków Klastra MedSilesia, ale również dla wszystkich przedstawicieli branży medycznej, którzy chcą poznać najnowsze wytyczne i standardy związane z bezpieczeństwem w wyrobach medycznych. Dowiecie się Państwo, jak radzić sobie z najnowszymi wyzwaniami, jakie stawiają przed nami nowe regulacje.

Wystarczy zeskanować kod QR lub odwiedzić stronę:

🖱 https://lnkd.in/dDpd4kHt

#MDR #MedicalDevicesRegulation #MedicalDevices #UniqueDeviceIdentification #IPSOLegal #MedSilesia #KrajowyKlasterKluczowy #NationalKeyCluster #RazemDlaInnowacyjnejMedycyny