Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Bezpłatne spotkanie informacyjne na temat poddziałania 2.3.1 POIR

pobierz pdf

Zapraszamy w ostatnią środę miesiąca, 25 stycznia 2017 r. do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym poddziałania 2.3.1 „Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice przy ul. Bojkowskiej 37 w sali 013 w Budynku 4 „Maszynownia”

 

O konkursie, jego zasadach, wytycznych oraz najczęsciej popełniany przez benefincjentów  błędach na podstawie doświadczeń z pierwszego naboru będą  mówili przedstawiciele organizatora konkursu: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiebiorczości.

W ramach ww. Poddziałania, przedsiębiorcy mogą uzyskać wsparcie w zakresie proinnowacyjnych usług doradczych, wyłącznie świadczone przez akredytowany ośrodek innowacji. Jednocześnie przypominamy, że GAPR jest jednym z akredytowanych Ośrodków Innowacji.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich beneficjentów zainteresowanych powyższą tematyką.

W celu wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: doradztwo@gapr.pl.

Liczba miejsc ograniczona, w związku z tym GAPR sp. z o.o.  zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń. O przyjęciu zgłoszenia będzie decydowało potwierdzenie przesłane drogą mailową.

Szczegółowych informacji udziela:  Barbara Baron bbaron@gapr.pl  tel. 032 339 31 52

Agenda Spotkania

Formularz zgłoszeniowy

WShw3g9vdww