logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Bezpłatne spotkanie pt. „Cyberbezpieczeństwo i związane z nim zagrożenia”

pobierz pdf

Zapraszamy w ostatnią środę miesiąca tj. 22 lutego 2017 r. do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconym cyberbezpieczeństwu, które stało się jednym z największych wyzwań, przed jakim stanęły współczesne państwa, gospodarki oraz społeczeństwa.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice przy ul. Bojkowskiej 37 w sali 013 w Budynku 4 „Maszynownia”

Prezentację podczas spotkania przeprowadzi Pan dr Tomasz Jach – adiunkt na Uniwersytecie Śląskim, który swoje zainteresowania naukowe koncentruje wokół programowania, weryfikacji jakości oprogramowania oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Na świecie mamy ponad 2 miliardy komputerów PC, doliczając do tego smartphony, smartwatche, tablety i inne podobne urządzenia – już dawno ich liczba przekroczyła liczbę ludzi na Ziemi. Świat porusza się coraz szybciej, a my – musimy za tym nadążyć. Liczba przestępstw, wyłudzeń i oszustw z użyciem nowych technologii ciągle wzrasta w zastraszającym tempie. Kradzież kilku milionów złotych nie wymaga już napadu na bank, a … 15 minut wolnego czasu, trochę zdolności i szczęścia.

Na spotkaniu odpowiemy sobie na pytania jak wygląda dzisiejsza cyberprzestępczość, przeanalizujemy najciekawsze incydenty bezpieczeństwa z ostatnich kilku miesięcy, ale przede wszystkim – powiemy sobie w jaki sposób nie zostać ofiarą hackerów.

AGENDA SPOTKANIA 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, chęć uczestnictwa należy zgłosić wysyłając formularz zgłoszeniowy  na adres e-mail: doradztwo@gapr.pl.

Liczba miejsc ograniczona, w związku z tym GAPR sp. z o.o.  zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń. O przyjęciu zgłoszenia będzie decydowało potwierdzenie przesłane drogą e-mailową.

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELI PAŃSTWU: BARBARA BARON TEL. 032 339 31 52