Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

CHAIN REACTIONS – rozpoczęcie projektu i spotkanie konsorcjum

pobierz pdf

Oficjalnie już możemy pochwalić się rozpoczęciem projektu pod nazwą „CHAIN ​​REACTIONS”. Spotkanie inaugurujące odbyła się w dniu 21.05.2019 w Shombathely, na Węgrzech.

 

11 partnerów projektu z 8 krajów miało szansę wziąć udział w wizycie studyjnej w LABORATORY FOR DIGITAL TECHNOLOGIES’ – am-LAB , a także w dyskusji i warsztatach nt sektorów gospodarki w których możliwe będzie wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań w łańcuchach wartości.

Gospodarzem spotkania I jednocześnie partnerem wiodącym w projekcie jest  Pannon Business Network Association Hungary ( PBN).

 

 

Wydarzenie było również okazją do spotkania partnerów projektu, instytucji badawczo-naukowych, instytucji otoczenia biznesu, kluczowych decydentów i interesariuszy.

Projekt ma na celu wzmocnienie regionalnych ekosystemów dzięki wiedzy i narzędziom, które pomogą przedsiębiorstwom pokonać bariery i wygenerować trwały wzrost dzięki innowacjom łańcucha wartości.

Projekt jest wspierany przez program INTERREG Europa Środkowa, finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

https://www.interreg-central.eu/Content.Node/CHAIN-REACTIONS.html