logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Festiwal Innowacji Gliwice 2016

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o objęła patronatem oraz sedecznie zaprasza na Festiwal Innowacji – Innowacje w Edukacji – polsko-ukraińską konferencję, w której przedstawiciele biznesu, organizacji pozarządowych, samorządu i edukacji razem będą rozmawiać o innowacjach w edukacji.

Wydarzenie będzie miało miejsce 19 Kwietnia 2016r. w Centrum Edukacji i Biznesu – Nowe Gliwice w godz. 9.00-15.00.

 

Innowacja utożsamiana z technologiami i biznesem oraz projektami naukowo-badawczymi jest w Polsce odmieniana przez wszystkie możliwe przypadki. Jednocześnie po drugiej stronie mamy problemy na rynku pracy i rzesze młodych ludzi wyjeżdżających za granicę w poszukiwaniu lepszego życia. Pracodawcy zgłaszają coraz częściej problemy z pokoleniem Z, które wkracza na rynek pracy. 

Tegoroczna edycja festiwalu wskazuje drogę pośrednią – edukację dzieci i młodzieży, która musi dostosować się do dynamicznych zmian, tak aby na rynek pracy wkroczyły pokolenia przejmujące inicjatywę. Wydarzenie zbiega się w czasie ze zmianami Ministerstwa Edukacji Narodowej w tym zakresie. Na początku kwietnia br. powołani zostali w Kuratoriach Oświaty pełnomocnicy ds. innowacji w nauczaniu. 

Organizatorzy zapraszają dyrektorów, nauczycieli, metodyków oraz wszystkich sympatyków nowoczesnej i efektywnej eudakcji na każdym etapie rozwoju dziecka.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji na http://festiwal-innowacji.pl/